Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ti milyen koroszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti milyen korosztállyal ismerkedtek? Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 10:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is 10 év a minimum korkülönbség ami nálam szóba jöhet. Ezt csak magamra értem, nem általánosságban. Számomra ez vált be, és nem is tudok fiatalabbat elképzelni. Így mivel én 20 éves vagyok, 30 felettiekkel ismerkedek, 40-ig bezárólag.
2014. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es: szerintem nem nem, hanem személyiség kérdése, hogy "kit választanak". Én nő vagyok, még "csak" 20 éves, de soha nem éreztem azt, amit te, hogy engem választanak, és én csak utána kerülök sorra. Ha kiszemeltem valakit, általában sikerült is becserkésznem, ha nem, annak olyan oka volt, ami miatt én magam sem bántam, hogy nem lett köztünk senki. És én pont fordítva érzem. Engem sokkal többen választanának, mint akiknek esélyt adok egyáltalán az ismerkedésre is.
2014. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem többségében 1-2 évvel fiatalabb pasijaim voltak. A férjem pl 3 év 5 hónappal fiatalabb. 24 voltam amikor összejöttünk. Nincs ideális korkülönbség, csak szimpátia, és az, hogy összeillik e 2 ember.
2014. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-21 14:17!

Kedves hozzászóló!Az a különbség kettőnk között,hogy 30 évvel idősebb vagyok. :)

Ezért az én korosztályom nős vagy legalábbis kapcsolatban él és így ismerkedne,de engem utálat tölt el,ha valaki meg akarja csalni a párját.Az egyedülállók pedig,nem ok nélkül

élnek így.Azért vannak igényeim!Szerencsére megtalált a szerelem és nem kell tovább keresgélni!! ;)

2014. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!