Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 honap utan szakitottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 honap utan szakitottam a baratommal es o nem is ellenkezett? Akkor nem is szeretett?

Figyelt kérdés
Vajon fog keresni vissza akar majd szerezni?
2014. nov. 21. 12:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy 2 hónapos kapcsolatban még én sem vagyok szerelmes, pedig nő vagyok. Nálam ez nem egyik napról a másikra jön. És ez még annyira az eleje a dolgoknak, hogy engem sem viselne meg, ha véget érne, hisz szinte még el sem kezdődött. Ezen bőven túl lehet lépni minden nehézség nélkül, nem egy 1-2 éves dologról beszélünk. Gondolom megvolt az okod a szakításra, nem azért csináltad, hogy teszteld, szeret-e. Ezek után pedig ha már egyszer elhagytad őt, nem értem miért várnád, hogy vissza akarja magát kaparni hozzád.
2014. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne ellenkeznie? Te szakítottál vele, és elvárod, hogy megalázkodjon neked és kuncsorogjon? Ne ne már...Ha van egy kis tartása akkor nem fog keresni, visszaszerezni pláne nem. Lehet hogy azóta már megdugott mást:)
2014. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!