Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy egy olyan pasi aki nagyon ad magára, helyes, izmos, mindig sportol csak kövér női voltak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nagyon ad magára, mindig sportol, egészségesen eszik, szépen ki van dolgozva a teste stb stb. Mégis eddig (28 éves) csak női kimondottan kövér 100 kg vagy feletti barátnői voltak.
2014. nov. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy ez jön be neki, vagy pedig direkt jár olyanokkal akik mellett Ő többnek érezheti magát.
2014. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet, hogy neki ez tetszik?


Attól, hogy van egy általánosan, a média által gerjesztett szépségideál, az nem jelenti azt, hogy muszáj mindenkinek olyan párt választania...


Ízlések, és pofonok eltérőek...


Van, akinek a klasszikus homokóra alkat tetszik, van, akinek a vékonyak, és bármilyen hihetetlen, de vannak, akik a kövér nőként rajonganak...


És vannak olyanok is, akik ágyban imádják a kövéreket, de egy átlagossal, vagy vékonnyal mutatkoznak, az olyanok miatt, mint Te...


Mert úgy érzi, ezt várják el tőle, és úgy érzi, szégyellnivaló az, hogy neki a kövérek tetszenek.

2014. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam hogy ha bizonytalan a gazdasági és társadalmi helyzet, akkor pszichológiai okokból olyan nőt választunk akin van tartalék súly. Felkészülve az esetleges nehezebb napokra. Nem tudom így van-e, de szerintem ízlés dolga is lehet, vagy vegyesen.
2014. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokaknak tetszik ám az BBW kategória. Lehet neki ez tetszik.


Vagy van valami korai mentális sérülése

2014. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még nézhet ki jól a csaj, sőt még lehet kedvesebb is mint egy karcsúbb, érdekes fordított esetben egy sportos nő már nem adná lejjebb a saját kis szintjénél azt figyeltem meg.
2014. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a típus tetszik neki. Én is ismerek ilyen pasit.
2014. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ma már egy átlagos nőnek is csak a tökéletes férfi felel meg. :) Nem elég, hogy jó testű, és jóképű. Ez mellet legyen kisugárzása, és az se árt ha van pénze. :) Lehet, hogy ennek a férfinek nincsen olyan kisugárzása, és ezért egy átlagos nő észre se veszi. Sajnos saját tapasztalat. Én is sportolok gyerekkorom óta, arcra se tartom magam csúnyának, csak kicsit szerényebb vagyok, és az már elég, hogy észre se vegyenek a nők. :)
2014. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!