Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
Azóta ismerem, amióta együtt van a pasijával. Tőle csattant az első csók felém, úgy 4-5 hónapig folyamatosan velem volt, rengeteget veszekedett a pasijával miattam és inkább velem volt, mint vele. Most is inkább az én társaságom keresi, sokat szexelünk is, de már ők is újra jóban vannak. Mennyi az esélye, ha egy választás elé állítanám, engem választana?
2014. nov. 21. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki választás elé állít azt sose válaszd..
2014. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó nagy balek vagy.Ha téged választana is esetleg,amire kevés esély van,mert neki ez így kényelmes,akkor sem lehetnél teljesen nyugodt.Bármikor megteheti veled is ugyanezt.
2014. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nekem is, és a pasijának is meg kéne tőle szabadulni? (A pasija már egyszer választás elé állította, de akkor megkerülte) holnap viszont muszáj lesz válaszolnia nekem.
2014. nov. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!