Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben nagyon nyűgös, féltékeny, és számon kérő voltam. Nagyon megbántam, de későn, mert a barátom szünetet kért. Van szerintetek esély, hogy együtt maradunk?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy nem hagytam magát jól érezni az utóbbi időben, és ez sajnos igaz is, de egyrészt megbántam, másrészt megígértem, hogy ezeken változtatni fogok. A szünet alatt is beszélünk, ha abszolút hiszti mentes vagyok, és nem kapaszkodom rá, szerintetek együtt maradhatunk?

2014. nov. 15. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szünetet kér, akkor lehet, hogy arra akar ráébreszteni, hogy rá gyere hogy fontos-e neked ő. Ha tartjátok a kapcsolatot az jó, de lehet, hogy ennyivel megelégszik.. Ha rájöttél és neki is fontos vagy akkor együtt maradtok. De biztos, hogy csak ennyiért van szünet?
2014. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy nem hagytad hogy jól érezze magát? És miért csak magadat hibáztatod? Lehet hogy ő is ludas!
2014. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal csak ezért van szünet, de önostorozás nélkül mondom, hogy tényleg eléggé tolerálhatatlan voltam, főként nagyon féltékeny egy olyan helyzet miatt, amiről ő nem tehetett (az exe az egyik kollégája, és zavart, hogy napi 8 órát egy légtérben vannak, holott mondta a párom, hogy nem érdekli már, és nem is beszél vele). Mindennel elszámoltattam, gyártottam a problémákat sorra, szóval megértem, hogy ez az agyára ment. Mondtam neki, hogyha adunk ennek egy második esélyt, jobban összeszedem magam, és nem tőle fogom várni, hogy boldoggá tegyen, felelős leszek magamért, és nem aggatom rá minden bajomat.
2014. nov. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!