Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom megvaltoztatott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megvaltoztatott. Teljesen egyedul erzem magam hogyan kaphatnam vissza a regi eletem?

Figyelt kérdés

A baratommal fel eve vagyunk egyutt.Fuves tarsasagban nepszeru mindennap szivott.

Par honap utan az volt a problemaja hogy tul sokat talalkozom masokkal es h ne jarjak heti 3szor konditerembe mert ra aligmarad idom.2-3naponta tudtunk igy talalkozni,de engen nem is zavart mindig csak szivott es az agyban sem volt tul jo de ugyanakkor szerettem

ot.Hogy legyen valtozas,megegyeztunk.Megkertem h tegye le a fuvet talalkozzon o is masokkal.

O megkert h vele jarjak edzoterembe es hogy mindennap talakozzunk.

Nos most idegbeteg vagyok

Nem jarok edzeni es nincsenek barataim.

O valoban letette a fuvet! Es jozanul teljesen mas..rengeteg baratja van

Es en hisztizem folyton,en lettem az alarendelt...rettenetesen maganyosnak erzem magam es o folyton paraszt,mire sirok vagy kiakadok

Mindezek elott eros hataroott voltam es onbizalmam is volt.most egy roncsnak erzem magam..mit tehetnek szakitani nem akarok nagyon szeretem es o is nagyon csak ugyerzem most folenyben erzi magat..bocsi az ekezetekert 17\L


2014. nov. 22. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
és miért nem mész vele edzeni akkor?nem értem.
2014. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem járjatok el konditerembe együtt!!!

Mi is ugyan ezt tesszük , bár a párom nem szív/szívott semmit amitől megváltozott volna.

Legalább letudjátok vezetni mindketten a fölös energiát.

Kedveskedj neki hát ha észbe kap , hogy téged érdekel milyen a kapcsolatotok.

Főzz neki valami finomat , gondolom 17 évesen már tudsz!!! Ne hagyd el magad , ez nagyon fontos!!!

Kitartást!!!

2014. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele első sorban. Mond meg mi zavar.

Mond neki, kezdjen el ujra füvezni, legyen okosabb.

Mond neki, bánt ah bezsél veled v amivel megbánt ill. paraszt veled.

Szerezz barátokat, nem értem h függ össze. Lehetnek barátaid még, minden nap találkozól barátoddaltól!

2014. nov. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miyen ékezetekért? Nem is írtál egyet sem. Egyébként nem a fű miatt változott meg, hanem a hiánya miatt változott vissza. Valószínűleg alapból nehezen megy neki az önkontroll. Nincs mese, ki kell vívnod a tiszteletét!
2014. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!