Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, de én még mindig szeretem őt. Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

Történet: fél éve vagyunk együtt, és a szakítás 2 hete azért történt, mert neki nagyon kevés szabadideje van, sokat utazik a munkája miatt és így nem jut rám annyi idő, amennyit én szeretnék. Emiatt sok vita volt, többször volt olyan, hogy én akartam szakítani a kevés együttlét miatt, de képtelen voltam rá, mert szeretem őt nagyon.

Azt mondta, hogy már nem tudja mit érez irántam, és nem akarja folytatni, de szerintm csak össze van zavarodva.

Nagyon szeretnék vele együtt lenni, de nem tudom várjak-e meg vagy egyáltalán mit csinaljak?


2014. máj. 18. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ne akard visszakapni. Nem véletlen szakított veled. Mert így látta jónak. Ezt akarta.

Tartsd tiszteletben a döntését. A föld forog tovább. Szabad vagy.

Pontosan tudja mit érez irántad, de nem akart megbántani azzal, hogy azt mondja. Jó haver vagy, de szerelmes nem vagyok beléd.

Ha szeretsz valakit, akkor azt pontosan tudod. Vagy nem?

2014. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tiszteld a donteset! Az nem fair, hogy "nem akarok veled lenni! -leszarom, en igen!"

ha sok volt a vita akkor meg plane... az ember nem elhet ugy, hogy allandoan piszkaljak.. neki ez igy teher volt, nem pedig jo kapcsolat... emellett perszemlehet hogyno is szeret Teged, de a klrulmenyek eztnelhetetlenne teszik...

csak ugy van eselyed, ha leadsz az elvarasaidbol es elfogadod, hogymcsak annyit tud ott lenni veled, amennyit..

2014. máj. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem csak abból lett elege, hogy mikor kicsit besokalltam akkor elküldtem meggondolatlanul. Ilyenkor mindig mondta hogy ne legyen vége, mert szeret, ebből gondolom hogy most ő se tudja most mit akar
2014. máj. 18. 11:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat akkkr viszont magadra vess...:/
2014. máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hagyd békén ezt a srácot, nem vagytok egymáshoz valók.
2014. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom, és már nagyon bánom, de nem volt így könnyű életem mellette és már nagyon kivoltam néha emiatt.

Meg tudnék változni csak abban kéne tanács hogyan közeledjek felé és mikor?

2014. máj. 18. 12:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerinted csak össze van zavarodva,

Szerintem meg te csak győzködöd magad.

2014. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem erezne irántam hagyta volna hogy szakítsak mikor akartam, nem? Mondta h most nem tudja mit akar..
2014. máj. 18. 12:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, lehet h akkor még kellettél neki. most meg már nem annyira érdekes.

De tökmindegy mit mondunk mert vissza akarod őt kapni minden féle-képpen.

2014. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tenylegmcsak gyozkodod magad....

nem tudja mit akar yz azt jekenti jelen esetben, hogy szeret teged,,de te elhetetlen korulmenyeketmbiztositottal neki (stresszforrasmvoltal)... vagyis szivesen lenne veled de mar nem akar veled lenni mert bantod

2014. máj. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!