Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha elvárom azt egy lánytól, hogy tudjon jól főzni?

Figyelt kérdés
Gyűlölök főzni, nem lelem örömömet benne, még az elején nagyobb örömmel kezdtem el és azt hittem nagyon megfogom szeretni, de már nagyon utálom és utána elmosogatni. Nem kell az, hogy mesterszakács legyen, de valamilyen szinten szeretném, ha főzne mindkettőnkre. Úgy látom mostanában nem olyan sok lány leli benne örömét és ez elég zavaró. 24/F
2014. nov. 22. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%

Nem, ez természetes :)


Általában minden nő tud, maximum nem kell neki, vagy nem szeret. Ez más kérdés. De szerintem ma sem állja meg a helyét, hogy egy nő ne tudjon főzni, de azért gyereke legyen.

2014. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Őszintén nem örülnék annak, ha nem szeretne főzni, mert nekem sokkal nőiesebb egy olyan lány, aki szívesen süt, főz és néha meglep valami finommal. Amúgy is jobban szeretem a régi modellt, amikor a férfi dolgozott és a nő főzött takarított, de sajnos már nem ilyen világban élünk. :(
2014. nov. 22. 12:42
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Rá kell vezetni a főzésre!!majd bele tanul!!!Tudod mi a női munka?
2014. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Mi sokszor együtt főzünk,remélem egy olyan csajt találsz aki szeret és tud főzni.

Én pl.a barátom miatt tanultam meg.Így akartam a kedvében járni mert szereti a belét:D

2014. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát, érdekes, hogy te elvárod, hogy főzzenek rád, mikor te se szereted. Bár, ha mellette besegítesz majd a takarításba, akkor nincs vele baj. Csak akkor olyat keress, akinek a hobbija is a főzés,pl.
2014. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
31%

Na végre valami normális kérdés!

Nem ez egyáltalán baj.. Ennek kéne természetesnek lennie.

Szerintem az a baj hogy néhány lány nagyon el van kényeztetve, mindent odatesznek neki anélkül hogy megmozdulna. Megszokja ezt hogy addig bármit csinálhat és amikor az van hogy ő neki kell valakit ellátni nem tudja mert soha nem is csinált ilyen ebből kifolyólag nagyrészben nem szeret. De szerintem lehet még azért találni olyanokat akik szeretnek. És ez egyáltalán nem nagy elvárás :)

2014. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem baj, csak ha úgy adod elő, hogy aki nem szeret főzni, az már nem is nő.

Én például utálok főzni, de nem hinném, hogy ettől veszítek a nőiességemből. Egyszerűen csak miután hazaérek az egész napos munka után, nem ezzel akarok foglalkozni, hanem valami értelmes dologgal, vagy legalább olyannal, ami pihentető. De gondolom, átérzed, hisz te is így vagy vele.


Alapvetően nincs ezzel gond, keress olyan nőt, aki szeret főzni és kész. Nekem például a barátom szeret, de hétköznap munka után ő sem áll neki, akkor már inkább rendelünk valamit.


Ja és persze ne legyenek illúzióid: régen sem élvezte ezt minden nő, csak egyszerűen nem volt választásuk. De ma már van.

2014. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mindenkitõl elvàrhatò,hogy alapdolgokat meg tudjon fõzni,teljesen mindegy,hogy az illetõ férfi vagy nõ.Nàlunk a fõzés férfimunka,a párom sokkal ügyesebb nàlam,és szereti is csinàlni,én meg kimondottan utàlok fõzni.A mosogatàs az én dolgom,volt màr egy pàrszor olyan,hogy nem volt ideje,és én fõztem,de akkor rá maradt a mosogatàs ès a konyha kitakarítàsa.Azt azért ne vàrd màr el senkitõl sem,hogy a fõzést,mosogatàst,takarìtàst is mindig egyedül csinàlja,miközben te addig ülsz a gép elött vagy tv-t nézel.
2014. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én tudok főzni és szeretek is! Olyat nem főzök ami órákig tart vagy amit én sem eszek meg. Azokat meghagyom anyámnak. Levesek, főzelékek, húsok sütve, köretek. Szerintem jó dolog a főzés, akkor vagyok mérges, ha a párom akivel együtt élek rumlit és koszt, meg üres hűtőt hagy maga után mire haza érek. Legalább a rendet tartsa meg és dobjon össze egy szendvicset ha más nincs ;)
2014. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem gázok azok a férfiak, akik annyira a hagyományos nemi szerepekre hagyatkoznak, hogy saját magukat se hajlandóak ellátni .... fúj.
2014. nov. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!