Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság nagy elvárásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nagy elvárásnak számít ha egy korombeli lánytól elvárom hogy szeressen főzni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, én szeretek.
2014. júl. 25. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ, hogy hogy lett nevelve. De amúgy nem kéne, hogy nagy elvárás legyen, mert nem a férfinek kell főzni.
2014. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen... Sajna a nők többsége a mi korosztályunkból már nem tud és nem is szeretne főzni.
2014. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy szeressen is, az talán. Az, hogy tudjon, kevésbé. Legalábbis én még szingliként úgy vettem ki, kb összes kan alapnak veszi, hogy egy nő főz. Én meg bólogattam, hogy ühüm-ühüm. Én rühellek különben. :D Tudok főzni, ha kell, de annyira utálok, hogy nem szoktam.

Hálistennek barátom olyan, hogy oda se akar engedni a konyhába, úgyhogy mi ezt elosztottuk másképp.

Jöjj össze olyan lánnyal, aki szeret főzni. Egyik barátnőm pl imád.

23L

2014. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem lehet elvárni senkitől.. Esetleg azt, hogy főzzön.. de hogy szeresse.. Mi lenne ha azt mondaná, hogy ő pedig elvárja, hogy szeress operába járni vele? Vagy táncórára.
2014. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, én pl tudok szóval az is elég ha segítenek :D
2014. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én imádok főzni :D nagyon nagyon ^^ és olyan jó, mikor a pároddal együtt süröghetsz a konyhában, nagyon megnyugtató :D

17/L

2014. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet elvárni? Azt meg el lehet a nőknek várni hogy virítsam a belvárosi napos lakást meg lehetőleg jó állásom is legyen??
2014. júl. 25. 17:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod azt, hogy ez mindenkinél elvárás?
2014. júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik nem értettél meg. Azt elvárhatod, hogy főzzön. De azt, hogy szeresse azt nem.. Érted?
2014. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azért gondolom mert engem meg szoktak szólni emiatt hogy 23 évesen albérletben lakom és pl nincs lakásom. Sok lány úgy gondolja hogy minden fiú élete úgy indul hogy érettségire lakást kap...


rendben, akkor elvárhatom hogy főzzön? én szeretek főzni! azonban szerintem nem túl nagy elvárás hogy ha pl egész nap dolgozom ő pedig szabadnapos, hogy üssön nekem össze valamit mire hazaesek fáradtan nem?

2014. júl. 25. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!