Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, visszacsalt. Megbocsájtsak vagy hagyjam az ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Pár éve volt egy kis szünet a kapcsolatomban, külön voltunk pár hónapig.Közben én összejöttem egy sráccal de mégis rájöttem hogy a régi jobb,őt szeretem,ő kell nekem.Ő ezt ugy vette hogy megcsaltam(ő lelkileg együtt volt velem azt mondta),és amikor ujra jártunk és azt hittem mindent megbocsájtott kiderült hogy összejött egy csajjal,csupán bosszunak szánta.Tudom, megérdemeltem valamilyen szinten,már ezerszer bocsánatot kértem pedig.Egy-egy, valahogy ugy vagyok vele(meg a nö sem nagy szám, különb vok ezerszer nála),talán azért nem is érdekel annyira.

De valahogy ott bennem a tövis hogy annak ellenére hogy tudom hogy engem szeret és én is szeretem érdemes-e folytatni ezt,vagy hagyjuk egymást mert nem vagyunk összeillők.Szerintetek?


2007. okt. 26. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi oka nincs annak,hogy megcsalásnak nevezzuk azt amit te csináltál,hiszen nem voltatok egyutt akkor.ez neked volt egy lecke,egy tanulság,hogy rájottél,ot szereted.a sríctol viszont elég gyerekes dolog volt,hogy visszacsalt,ez semmit nem oldott meg,max az onérzetét erositette vele.de a kapcsolatotokat inkább lehuzta.Szerintem probáljátok meg mégegyszer ezt a kapcsolatot,ha szeretitek egymást.majd idovel kiderul,hogy mennyire jutottatok tul a sérelmeken.Az is elofordulhat,hogy még jobb lesz mint azelott,hiszen biztosan mindketten tanultatok valamit a kulonlét alatt...sok sikert:)
2007. okt. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!