Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam így utólag a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam így utólag a volt barátomnak, hogy nem csináltattam meg az abortuszt? Bőv lent

Figyelt kérdés
Úgy tudja ő is s a családja is hogy 2 hete megcsináltattam, most vagyok 16 hetes terhes vagyok, sajnos elég komoly indok volt arra, hogy miért kellett ebben hazudnom viszont nemtudom hogy elmondjam-e neki vagy hagyjam éljen boldogan? 20 éves vagyok a családomra nem számíthatok és nemtudom mit csináljak
2014. nov. 22. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pénzed van? jó nagy pácban vagy :(
2014. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
miért nem csináltattad meg?
2014. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha még a barátod akkor előbb-utóbb úgyis megtudja (hisz ez lassan látható lesz rajtad).
2014. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Éljen az őszinteség!

Nem elég, hogy azt a k***a gumit lusták vagytok használni, még a szemébe is hazudsz.

Szégyen, hogy 20 évesen valaki ilyen primitív legyen.

2014. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tartom magam primitívnek nem anyagiakról van szó, hanem elvekről. A hazudásban igazad van valóban kedves válaszoló.


privátban leírhatom, hogy miért kellett ezt mondani de ide nem szeretném kiírni

2014. nov. 22. 18:32
 6/21 anonim ***** válasza:
akor ird le privatban
2014. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 SullaFelix89 ***** válasza:

14 hetesen már nem engedélyezett az abortusz gondolom azért nem csinálta meg.


Az abortusz ugyanis 12. hetig lehetséges.

2014. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 kányazoli válasza:

Lehet, h igaza van a 7.nek, de nem értem igazából a hazugság okát...

(megírod nekem is? )

2014. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Gratula, biztosan nem fogja megsìnyleni a gyerek....
2014. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérjél gyerektartást akkor már az exedtől, hogy ne haljatok éhen a gyerekkel. Vagy jöjjetek össze megint.

(Amúgy ha gondolod megírhatod nekem is, hogy mi történt, hátha tudok valami okosat mondani)

2014. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!