Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam így utólag a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam így utólag a volt barátomnak, hogy nem csináltattam meg az abortuszt? Bőv lent

Figyelt kérdés
Úgy tudja ő is s a családja is hogy 2 hete megcsináltattam, most vagyok 16 hetes terhes vagyok, sajnos elég komoly indok volt arra, hogy miért kellett ebben hazudnom viszont nemtudom hogy elmondjam-e neki vagy hagyjam éljen boldogan? 20 éves vagyok a családomra nem számíthatok és nemtudom mit csináljak
2014. nov. 22. 18:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nekem is megirhatod :)
2014. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Irj privit! Hasonló szitu! Happy end!
2014. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
0%
Tán a gyerek érdekén érdemes volna kissé jobban gondolkozni.
2014. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

En a helyedben NEM mondanam el, mert gondolkozz kislany...


1. Mar a multad resze, a gyerek pup a hatan, az se biztos, hogy kapnal tole penzt egyaltalan.


2. Legnyomosabb indok: Nincs az a penz, amiert feladnam a helyedben a lelki nyugalmamat, hogy egy eletre a nyakamon maradjon az ex es ott kopogtasson az ajton 18 even keresztul mindig, ha jon egyaltalan. El is veheti a gyereket toled, ha esetleg o keres, te pedig nem.


3. Ha nem mondod el neki, nemcsak o fog boldogan es nyugodtan elni, hanem fokent Te.


Ha elmondod, es kell neki megis, siman neki iteli a birosag, akkor el is fogja venni toled a gyereket.


Jol gondold meg mit teszel en nem mondanam el a helyedben.


Lelki nyugalom vagy penz?

2014. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A titkolózás mitől adna lelki nyugalmat? Értem a logikádat, de ez a rész nincs rendben.
2014. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ezt csak az elvaltak ertik 15os.

Minek olyan emberrel talalkozni 18 evig, akitol kiver a hideg? Mert minden heten jonni fog...

Minden heten, es belszol mindenbe, es tomi a gyerek fejet ellened es az uj tarsad ellen, te tomod a gyerek fejet a masik szulo es annak uj parja ellen....nem vezet jora hosszu tavon.

2014. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hogy miért KELLETT hazudnod?

Ilyen nincs. Nincs olyan egy valamire való párkapcsolatban, hogy hazudni kell. Ahol igen, az nem kapcsolat.

2014. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Gondolom azert szakitottak, mert terhes lett a lany, a srac meg tul fiatal, nem akar elkotelezodni es a csaladja is lebeszelte a csajrol.

Gondolom a csaladnak sok penze van, ezert nem szeretnek, ha valaki bebiztositana magat gyerekkel es a lany beleulne a keszbe. Maskulonben nincs ertelme, hogy miert szakitott a srac egybol az abortusz megtortente elott meg. Ha szegeny csalad lenne, nem lenne ebbol nagy patalia.


Hiaba szol, csak maganak csinalna bajt vele, szembekerul a csaladdal es az exxel, bantjak es elkuldik ures kezzel.


Nem kell eroltetni azt, ami nem megy. Csak maganak csinalna bajt vele.

Se penzt nem kapna, se jo szot.

2014. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Joga tudnia ,hogy van a világon valahol egy gyermeke ,joga van döntenie arról,hogy részt akar e venni a gyermeke életében ,avagy sem ...valamit a gyermekednek is joga lesz tudnia róla majd ,hogy ki a vér szerinti édesapja .Én nem tudnék a helyedben egy életen át hazudni !!!!
2014. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nekem is kuldhetnel privatot, hasonlo cipoben jarok
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!