Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt zokon vennétek a párotoktól?

Figyelt kérdés

Egész héten nem találkoztunk, mert én délelőttös műszakban dolgoztam, ő pedig délutánosban, tehát csak annyira "találkoztunk", amíg én keltem munkába, akkor arra a pár másodpercre amíg kimentem a hálószobából (együtt lakunk). Nem is nagyon beszéltünk, mert ugye ha én értem rá, akkor nem tudott beszélni, mert dolgozott, ha ő ért rá, akkor én nem tudtam sokat beszélni. Nagyon rossz volt nekem, mert sok dolog történt munkahelyen ami stresszelt, ezekről sem tudtam beszélni vele, semmiről...


Ma is dolgoztam, hazaestem 3 órára, akkor ő később ért haza, mert edzeni volt. Aztán közölte, hogy hát ő megy be a haverjaival iszogatni, amivel nem is lenne baj, de velem már megint alig foglalkozott. Megnéztünk egy részt egy sorozatból, majd ő hangszóróval a fején végig zenét hallgatott, aztán ment is...


Ez rosszul esett, úgy érzem, mintha nem én lennék az első, mert 5 nap után is szalad a haverjaihoz aztán velük lesz kb reggelig... Tehát holnap megint nem lesz semmi "együttlét" közöttünk, mert aludni fog...


2014. nov. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A pasid egy pofátlan paraszt.
2014. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sz arik rád,vak vagy?Minek vagy vele?
2014. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta megy ez így?
2014. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!