Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az (ex) párom, aki 40 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az (ex) párom, aki 40 éves, összejött egy 18 éves fruskával. Szerintetek meddig tarthat egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Azért szakítottunk 8 év együttélés után,mert ő összejött ezzel a kiscsajjal.Miután én elköltöztem,a leányzót hamarosan magához költöztette.Hogy kényszerből,vagy önszántából,nem tudom.De a csaj szülei nem élnek,a nővére volt a gyámja (mert,mikor összejöttek,még csak 17 volt).És a nővére kidobta,mert a kiscsaj se nem dolgozott,és persze iskolába sem járt,meg persze megtudta,hogy egy 40 éves pasival randizik.

Gondolom,ez lehetett az oka,hogy az exem így magához költöztette.Már lassan 7 hónapja.Most már a leányzónak is el kellett mennie dolgozni,mert elég nagy lábon éltek,és a pénz elfogyott.

Viszont annyira rá van tapadva az exemre,hogy szinte sosem hagyja magára.Mindenhova megy vele,még talán az illemhelyre is,állandóan ellenőrizgeti a telefonját,féltékenykedik.A munkája csak alkalmi,ezért van ideje mindenhova kísérgetni.

Szerintetek meddig bírja ezt egy 40-es pasi,aki egyébként mindig gyűlölte a kötöttségeket?

Illetve egy 18 éves fruska meddig maradhat meg egy 22 évvel idősebb pasi oldalán,aki akár az apja is lehetne?

Egyébként az exemnek van egy lánya,aki 19 éves :)

Röviden mennyit jósoltok egy ilyen kapcsolatnak?


2014. nov. 23. 00:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Akár halálukig is tarthat. Neked már nem mindegy? :)
2014. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez már nem a te dolgod. Tudom fáj, de ne avatkozz bele. Az exed sem véletlen lépett le tőled, nem egy megbízható alak, ha 18 évessel leáll 40 évesen. Sztem csak olyan időközi pótlék neki a csaj, amíg nem talál nálad és nála jobbat...:/ Szard le őket! Járd a saját utadat!
2014. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát az exed bolond lesz a friss pipihusit kidobni, így csak a csajon múlik. Az meg legalább addig velemarad amíg el kell tartani (utána nemtom). Jó csaj amúgy?
2014. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenki a szépet szereti. :)
2014. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem nagy durranás a csaj,és ez nem az én véleményem,hanem a körülöttünk élőké.
2014. nov. 23. 01:01
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

és téged jó 40es puncit ott hagyott? egy tiniért szegényke,sok voltál neki.


az érett gyümölcs pedig finomabb.

2014. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
faj hogy otthagyott egy taknyosert?:) lepj tul
2014. nov. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
azert mondjuk hulye voltal hogy nem mentel hozza, mert most akkor lenne egy 1/2 haztulajdonod:)
2014. nov. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt ez téged már ne érdekeljen, megcsalt az exed, szakítottatok, innentől kezdve nem érdemes rá fecsérelned az idődet és az energiádat. Másrészt az ismerőseid, barátaid nyilván nem azt fogják mondani, hogy úristen micsoda bombázóval jött össze a Feri, sokkal jobban járt, mint veled.
2014. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

és csak engem pontoznak szét :(

de miért? próbáltam kedves lenni vele,nem beoltani mint ti ezt a szegény nőt,most csalódott.

2014. nov. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!