Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az hogy vagány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy vagány csaj? Fiúk, nálatok ez mit takar? Miért akar mindenki "vagány" lányt maga mellé?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom, hallom hogy a korombeli, vagy a nálam fiatalabb, de még a 30-as férfiak is vagány lányt szeretnének. Semmi egyéb, legyen szexi, határozott és vagány. Az egyik volt barátom azért szakított velem, mert ő is egy vagány lányt szeretett volna (amivel nincs is semmi baj, nem illettünk össze, ő nem hozzám hasonló lánnyal akart lenni, bár akkor sem jöttem rá hogy mit is takar pontosan ez a fogalom (meg hogy akkor miért jött össze velem, de hagyjuk..)). A napokban azonban egyre többször botlottam ebbe a fogalomba. Mit kerestek, keresnek egy vagány lányban a fiúk? Mit a férfiak? Mit jelent számotokra ez a fogalom? Miért jó ez nektek? Gonosz kérdés, de meg is tudjátok tartani azt a lányt? Aki ilyen lányt keres, az is "vagánynak" tartja magát?

24l


2014. nov. 23. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:

a vagány azt jelenti,hogy kedveli önmagát,ugyanúgy ahogy mi férfiak is kedveljük önmagunkat.

egy ilyen személyiség meg szorul folyamatos tutujgatásra megerősítésre egy életen keresztül-ami egy idő múlva engem fáraszt-ezért a tapasztalataim szerint könnyebb kijönni egy ilyen csajjal.

2014. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nem szorul
2014. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fura.Én arra a amit te leírtál nem ezt a szót használnám :) Érdekes ez. remélem jön több válasz is :)
2014. nov. 23. 01:26
 4/6 anonim válasza:
72%
Én vagány csajnak tartom magam,és állítólag a barátaim szerint is az vagyok.Az adottságaimmal teljesen elégedett vagyok,és a külsőmért is megteszek mindent,hogy toppon legyek.Ráadásul kamionsofőr vagyok,ami elég vagány dolog szerintem egy 52 kilós nőtől.Mégsem voltam elég jó a pasimnak.Szerintem relatív,hogy kinél mi számít vagányságnak...
2014. nov. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én a vagányt arra használom, aki nyitott, laza, simán elegyed idegenel beszélgetésbe, mert abból mi baj lehet, van problémamegoldó képessége, talpraesett, határozott :)

24/F

2014. nov. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vagány azt jelenti, hogy nem harapófogóval kell kihúzni a véleményét, hanem nyitott, laza, lehet vele hülyéskedni. Vagy pl. lehet vele viccelni, nyilván nem gúnyolni,vagy sértegetni, nem így értem; nem érzékeny,nem sértődik meg könnyen. Lehet finoman csipkelődni oda-vissza, az például jó dolog.

A vagány nekem nem azt jelenti, hogy extrém sportokat szeret, és tőlem is elvárja ezt. Inkább vmi olyasmit, hogy nem félénk, halkszavú (azért időnként tudjon ilyen lenni, lehessen törődni vele),de inkább legyen talpraesett, életrevaló.

De az mindennél fontosabb, hogy legyen önmaga, ne akarjon más lenni. Az nagyon zavar, ha később derül ki, hogy csak maszk volt, és nem is olyan. Akkor inkább ne legyen vagány, de legyen természetes, és akkor őt fogják szeretni.

2014. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!