Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl fiatalon találkoztuk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fiatalon találkoztuk. Élni akar még. Van értelme folytatni szerintetek?

Figyelt kérdés

2 évvel idősebb vagyok nála, ő 16, én 18 voltam mikor összejöttünk. Én romantikus beállítottságú voltam, nagyon vágytam már a szerelemre. Ő volt az első és hatalmas szerelem alakult köztünk. Neki 16 éves létére jócskán volt már élettapasztalata. (nők, rocker életmód, drogok, pia) De mellettem lehiggadt. Letette a cigit, nem kívánta már az alkoholt és még a zenéléssel is felhagyott-bár ezt sosem kértem. Mint mondtam tényleg egy mindent elsöprő dolog volt. Most vagyunk másfél évesek. Továbbra is szerelmesek vagyunk, de rohamosan változik a kapcsolatunk állapota. Már csak hétvégenként találkozhatunk, hiszen én továbbtanultam. A barátom pedig egyre inkább vágyik a szabadságra. Újra cigizni kezdett és múlt héten be is szívott, amit én ráadásul mástól tudtam meg. (Korábban az őszinteség volt a kapcsolatunk alapja). Úgy veszem észre, az alkohol is egyre jobban hiányzik neki, ahogy a nők is...13 éves kora óta elég sok mindenkin ment át, ez az első alkalom azóta, hogy már másfél éve csak 1 valakivel lehet. (hosszabb-rövidebb kapcsolatai voltak előttem is, de mind megcsalással végződött) Szex terén mindent megadok neki és mindenben benne vagyok, mert nem akarom, hogy unalmas legyen-pláne így, hogy már "csak" heti 1x van alkalmunk (az egyetem előtt minden nap találkozhattunk).

Nem rég megkérdezte tőlem, hogy nem érzem-e túl korainak, hogy 17 évesen elkötelezze magát. Már ebből is látszik, hogy folyamatosan ezen jár az agya. De mindeközben ő nem egyedül akar szabad lenni. Nagyon szeretné, ha én is motoroznék, ahogy ő, hogy mehessünk együtt. De engem sajnos tiltanak ettől a szüleim és anyagilag sem támogatják,hogy megcsináljam rá a jogsit. A barátom ezt is katasztrófaként fogja fel. Úgy érzi ez is egy hatalmas akadály köztünk, hiszen ő ahogy kijön a jó idő, le sem fog szállni a motorról.

Önmagában talán ezt még el is lehetne viselni, de ami a legjobban fáj, hogy azt érzem, már egyre kevésbé érzi jól magát velem. Míg korábban ha megnéztünk egy filmet, összebújva beszélgettünk, kutyát sétáltattunk, persze szexeltünk az elég volt a boldogsághoz. Mostanra unalmassá vált....Állandóan elégedetlenkedik velem. Nem edzek, ahogyan ő teszi, nem megyek vele kondiba, nem motorozom és mindemellett nem nézem jó szemmel, hogy ő egyre nagyobb szabadságra vágyik...De ő nagyon szeret engem-állítása ellenére. Én pedig egyenesen rajongok érte és mindennél jobban félek a szakítástól...

Mi tévő legyek?

Hogy oldjam meg azt a problémát, hogy én nem motorozhatok, neki ez a legfőbb boldogsága?

Hogy fogadjam el, hogy megint fontossá váltak azok a dolgok, amiről annak idején miattam mondott le?

Hogy dobjam fel a kapcsolatunkat? Hogy mentsem meg?



2014. nov. 22. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ne hidd azt, hogy előítéletes vagyok, de... Ha jól értem, te vagy a lány, és 2 évvel idősebb vagy nála. 16 volt ő, amikor járni kezdtetek, és már azelőtt is szexelt??? Én a helyedben leülnék a tükör elé, és azt mondanám: ribi vagyok. Ez tény, de nézzük, mit tehetek ellene. Először is szakítok a züllödt, és minden szempontból rossz hatású barátommal. -na, valahogy így, új életet kéne kezdened. megismerkedni egy okos, nagyjából rendes pasival, és olyan mélyre eldugni a múltadat, amennyire csak lehet. Vagy menj pszcihológushoz. Előbb tedd rendbe az agyadat, aztán motorozz! EZ csak pár jó tanács volt, amit titálisan nem fogsz megfogadni.
2014. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lennék ribi, életemben 1 fiúval szexeltem, nagykorú voltam és azóta is vele vagyok. Igen, fiatalabb nálam, ez nem gyakori dolog, sokan rácsodálkoztak, de csak akik tudták a korunkat, mert kívülről nem lehet látni, hogy én vagyok az idősebb.

Igen, korán kezdte. De ne ítélkezz, nem tudhatod mi van a háttérben, A szülei nem törődtek vele, ő élni akart. Mindazok ellenére, amiket leírtam, ő egy nagyon jó ember.

2014. nov. 22. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme folytatni. Külön-külön! A szerelem elmúlt, noha te mást érzel. Ezen nem tudsz segíteni.
2014. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt mondanám, hogy ezt beszéld meg vele. Tedd fel neki ezeket a kérdéseket amiket ezen a platformon. Ne félj a válaszoktól, mert aminek jönnie kell az jönni fogy előbb vagy utóbb. Ha ez a kapcsolat halott nincs értelme folytatni( szerintem). De ha ő azt mondja, hogy igenis küzdeni akar érted, akkor csak annyit mondok, hogy áldásom rátok és sok sikert.
2014. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!