Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak, melyik csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, melyik csaj vonzóbb számotokra, a határozott, céltudatos, van egyénisége, tudja mit akar az életben, vagány stílusú vagy inkább a szerény, visszafogott pátyolgatásra szoruló kislány típus?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 19:12
1 2
 1/12 fospuska ***** válasza:
38%
a kettő közt valahol lehet választani...?
2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kettő között.
2013. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Utóbbi.
2013. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mit jelent a kettő közt?
2013. márc. 9. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, amelyik tudja mit akar. A pátyolgatást sem bánnám, de azért ne legyen annyira szerencsétlen :D. 20/F
2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a 2., valamiért így alakultam.
2013. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fospuska ***** válasza:
59%
hogy nem egy ilyen szingli-fajta,aki olyan határozott,hogy a fejem megfájdul tőle és olyan béna se legyen,hogy nekem kell bekötni a cipőfűzőjét. mind a kettő kiábrándító.
2013. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Az utóbbi, de azért ne úgy kelljen megerőszakolni szal legyen benne egy kis r!banc hajlam is.
2013. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
kettő között: legyen céltudatos, legyen önbizalma. legyen egy nőies kisugárzása. de eresztesse hogy szüksége van rám, ne legyen nagy szájú, de tudjon beszélni. legyen szerény de tudja elengedni magát. minden szituációban megfelelően viselkedjen
2013. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te biztos a szerényebb vagy igaz?


Egyébként ha egész életében ilyen szerény tutyimutyi maradna a 2. lány akkor mindenképpen az elsőt választanám.

2013. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!