Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy lánynak felhívnia magára egy pasi figyelmét?

Figyelt kérdés

Az alap dolog, hogy csinosan öltözni, ápoltnak lenni stb. de azon kívül? Vagy elég az ha valaki annak a bizonyos pasi ízlésének megfelelő külsőleg?

Azt is mondják, hogy mosolyogni, szemezni. De ha rámosolygok valakire akkor szerintem azt fogja hinni, hogy "hát ez meg mit mosolygok" és az ciki. :D


Szóval, mit kell csinálni és hogyan?


2010. jan. 29. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
viselkedés. járás. stílus. beszédstílus. nem minden a külső... jó humor..
2010. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony. A külső max 10 percig érdekes, utána már belülről kell mutatni valamit.
2010. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig oké, de engem igazán az érdekelne, hogy hogyan jutok el odáig, hogy egyáltalán észrevegyen? Még mielőtt beszéltünk volna.
2010. jan. 29. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én úgy gondolom, hogy mindenképpen magadat kell adnod. Ahogy szokták mondani, a külső megfog, a belső megtart! Persze fontos a jó megjelenés, de az sose a másik miatt legyen. Úgy öltözködj, ahogy neked jól esik. Legyél önmagad és akkor a pasi észreveszik, hogy "Igen, ez a csaj különleges!" Nem fogsz többet mutatni magadból, nem leszel olyan mint a pláza cicák, hanem egy egyedi, individuális lény leszel, akinek a kisugárzása fogja megfogni a férfit! Őszintén szólva én nem igazán örülnék, ha egy lány úgy öltözne ahogy én szeretném.


A mosoly és a szemezés is szerintem egy nagyon jó dolog, mert megtalálható benne az a fajta "fény" az a "játékosság" ami az egész kapcsolatépítést izgalmassá teszi. És nem csak a kapcsolatépítést, hanem az egész lényegét a dolognak!


Nem tudom tudtam-e segíteni. Mindenesetre csak azt tudom mondani: "ADD ÖNMAGAD!"


22/F

2010. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!