Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Mit válaszolhatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mit válaszolhatnék erre? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Először azt mondta, hogy nem áll készen egy komoly kapcsolatra. Azt írta, hogy most nincs ideje komoly kapcsolatra. Leírta, hogy kedvel, a csók jó volt neki, jól érzi magát a talik alatt. Mondta, hogy most sok gondja is van. Mondta, hogy nem akar ezzel a dologgal megsérteni, ezért ne haragudjak rá. Ettől függetlenül jól érzi magát velem és természetesen szeretne velem találkozni még továbbra is.
2014. nov. 24. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Most ezzel miba problémád? Ha megy, akkor csak barátkozz vele, mert ahogy mondta, szívesen találkozik veled, de nem áll készen egy kapcsolatra. Én nem értem a kérdésedet. :)
2014. nov. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találkozgass vele szerintem, de ne éld bele magad túlságosan. Lehet, hogy még Ő sem tudja, mit is akar.. Egyébként szerintem az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen, de ez más kérdés. :)


22L

2014. nov. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!