Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogyan tovább, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan tovább, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes voltam , de ő a pénzre mozdult rá.

Hazudott , játszót és teljesen hülyére vett így nem tudok bízni már úgy benne. De a dolgok meg változtak...

Mostanában keveset találkozunk nem keressem , ő szokott engem. Ilyenkor egy kört le nyomunk , csókolózunk, ölelget ha úgy van meg hív bárhova , bármire. Én csakis úgy hívom meg ha ő is pedig régebben nagy vonalú voltam vele. Meg tesz bármit ha meg kérem , pakoljon össze a szekrényembe , masszírozón meg , takarítson , főzőn. Bocsánatot szokott kérni "kiabált velem, vagy bármi rosszat tett". Régebben soha sem kért bocsánatot. Hülyeségből szoktam neki mondani kérd meg a kezem. És ő meg is kéri , hogy hozzá e megyek. Saját véleménye nincs , nem mer fel szólalni hogy így jó vagy nem jó. Mindig úgy kell belőle ki szedni hogy mi a baj. Múltkor sírt hogy én le sz*rom már őt , nem foglalkozom vele. Mindenre csak ezt mondja "Ha te nem szeretnéd, te hogyan szeretnéd? El mondom a véleményem azt rá nyomja hogy jó.

Ha azt akaróm akkor a barátnőm ha nem akkor csak a barátom. kacsintgatók más fele őt zavarja , ilyenkor fel mer szólalni de mégsem megy el. (Egy héten egyszer találkozom csak vele, többet nem szeretnék.)

Mondtam neki nem akarók tőled komolyat , és ő is így van vele. Ha azt mondom neki kérj bocsánatot , bocsánatot is kér de nincs miért.

Mondta hogy nem szerette a volt fiúját , de mégis vele volt. Nem tudja hogy miért de vele volt. Rá is féltékeny volt , nálam is féltékeny. Ő utána is futott , utánam is fut.

Belül még mindig motoszkál amit tett, hazudott , játszott velem.

Én félek hogy újra bele szeretek , pofára fogok esni. Amikor vele vagyok el gyengülök. Fiúk próbálkoznak nála de ő le koptatja őket. Hogy neki nem kell most senki sem.


Kételyek között vagyok , maradnák is meg mennék is.



2014. nov. 20. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolat csak meddő gatyázás. Arra jó, hogy elmenjen a drága időd anélkül, hogy megkeresnéd az igazit.
2014. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!