Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szerettem egy féfiba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy féfiba aki nallam sokkal idősebb, nem tudom hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Kb 2hónapja ismerkedtem meg vele,ugy volt ,hogy nem lesz közöttünk semmi komolyabb,viszont ez masképp alakult.Amióta meg ismerkedtünk szinte mindennap talalkozunk,rengeteg közös témánk van,és ő is engem szeret,legalabb is ezt álitja.Nagyon jol erzem magam vele,és ugy erzem,hogy nem birnam már nélküle.Próbáltuk párszor befejezni,de nem tudtuk.Nem merem itthon elmondani,hogy vele vagyok.Félek ,hogy ki mit szolna hozzá,meg abba is bele gondolni rosz hogy mi lesz par év mulva.Én 19 vagyok,ő 17ével idősebb nallam.
2014. nov. 24. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem tanulj rendesen.
2014. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért van veled, mert naiv kislány vagy akit könnyen ki tud hasznàlni.
2014. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a korkülönbség! Lehet hogy sok a közös téma, de mit tervezel?? Ő mit tervez az életében. És ne csodálkozz, ha a családod éppen meglepődne azon hogy majdnem az apukád lehetne!
2014. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Mázlis fószer. A fiatal, naív sunci jó dolog.
2014. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek__6317457-miert-hasznalt-igy-ki
2014. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
66%
Sok barom...és akkor mi van bzigyerekek? Nekem van olyan ismerősöm,akinek a felesége 20 évvel fiatalabb...ne foglalkozz ezzel a spk kis pö**el,nem találnak barátnőt a kis 11 évesek,mert a FÉRFIAS férfik kellenek a nőknek...
2017. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hópihe_06 válasza:
51%
Köszönöm az előttem lévőnek én és a barátom között 27 év van (igen tudom rohadt sok) de mi jól érezzük magunkat a kapcsolatban lassan 1 éve együtt vagyunk és semmi probléma nincs a kisebb nézet eltéréseken kívül
2020. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!