Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú. Idősebb tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán Jessica kérdése:

Van egy fiú. Idősebb tőlem, de nagyon tetszik. Elég sokat beszélgetünk. Találkozgatunk is, sőt már úgy érzem, hogy meg is szerettem. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Az egyik haverjának azt mondta, hogy én is tetszek neki, aranyos is vagyok, de kicsi vagyok hozzá. Mit csináljak? Elmondjam neki, hogy mit érzek vagy hagyjam? Meg akarom neki mutatni, hogy a koromnál érettebb vagyok. ötletek?
2013. júl. 13. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14-20
2013. júl. 13. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Túl nagy a kor különbség... Hagyd!!! ne foglalkozz vele

Nem hozzád való .. Ennek csak fájdalom és gyötrelem lesz a Vége..

2013. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
barátnőm 13 volt amikor 20 éves fiúval összejött.. azóta is együtt vannak. annyira belebolondultam hogy eszméletlenül reménykedem abban, hogy lesz valami köztünk
2013. júl. 13. 22:56
 5/5 anonim válasza:

Hagyd a fenébe!

Neked még a tanuláson járjon az eszed, ne a pasizáson!

Másrészt, ha jóképű a pasi, már belé szeretel?

Hülye vagy?

Akkor legyél szerelmes egy pasiba, ha belsőleg szimpatikus!

A külső csak esztétikai dolog és nincs a homlokára, hogy "jó pasi vagyok"!

Gondolkozzál már!

Ne a külső miatt ítélj valakit, könyörgöm!

2013. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!