Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan manipulálható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan manipulálható vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19/L vagyok.

Sajnos gyerekkorom óta nagyon befolyásolható vagyok.

Akármit mond a barátom, egyszerűen mindig megteszem. Akkor tudom csak nem megtenni, ha van valaki támasz, akire hallgathatok és segít nekem.

Pl. Mindig akkor találkozunk, és annyi időre, amikor a barátom akar. Mindig az van amit a barátom akar.

kezd elegem lenni, magamból is.

Nem tudom eldönteni, hogy mi a helyes.

Pl. ha csinál valamit, nem tudom eldönteni, hogy hisztiznék-e, vagy nem reagálom túl, ezért inkább nemr eagálok semmit, csak hagyom a dolgokat.

Nem találom az arany középutat, és a barátom kb. úgy irányít, ahogy akar.

Más témában, de már Ő is megjegyezte, hogy milyen befolyásolható vagyok, ezért nem enged el bulizni másokkal, mert fél, hogy olyan lennék, mint a csajok többsége...mit tegyek, hogy ne legyek ilyen, főleg a párkapcsolatba se? Egyszerűen már nem tudom, mi az, amit én akarok.


2014. nov. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Növessz önbecsülést és nem leszel befolyásolható.. mellesleg egy pszichológus sokat tud ebben segíteni
2014. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mellékhelység ***** válasza:

Először is hagyd ott.

Másodszor keress mást.

Ha nem változik a helyzet akkor menj az első lépésre.

2014. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogj egy papírlapot írd fel rá, az érveket ami ez ellen szól és ami amellett hogy ilyen maradj.

Ezután gondold végig amit leírtál.


Egyébként pedig, bármibe is mész bele gondolj arra, hogy az neked jó-e mást megbánthatsz-e vele?

2014. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leforditom mi a holgyemeny baja, csak hogy mindenki ertse: minden este bekapja a banant es mar unja
2014. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően önbecslés megszerzésére kellene törekedned, ennek pedig a legjobb módja az, hogy képezd magad, hogy később munkaerőpiacon versenyképes legyél. Egy képzetlen, anyagilag kiszolgáltatott nő nem nagyon önérzeteskedhet, hanem kénytelen nyelni párkapcsolatban is, jellemzően ilyen nőt olyan férfi választ, akiben van zsarnoki hajlam. Normális férfi is csak olyan nőt tud egyenrangúként kezelni aki vele közel azonos szintű iskolázottság, kulturáltság, piaci versenyképesség tekintetében.
2014. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!