Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatáért az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ameoland kérdése:

A kapcsolatáért az emberek képesek megváltozni?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatba soha nem mentem bele, nem tudtam magam is hülyére venni ha nem fogott meg semmi a lànyokban. Most egy làny viszont elég sokat próbàl tenni az ügyért, viszont nagyon bàtortalan,eléggé depressziós fajta,és fél a magànytól ezért örül még a volt pasijànak is, aki köztudottan àllandóan csalta, elhagyta a tabletjét, aztàn munkàra hivatkozva eltűnt 2 hétre bulizni.


Valódi pàrra vàgyom, aki tàmogat, hatàrozott helyettem ha màr nekem nincs erőm. Megvàltozhatunk kapcsolatainkért?



2014. nov. 25. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy képesek.Ha akarnak.
2014. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mind1, miben és milyen mértékben.

Na meg mindkét félnek együtt kéne alkalmazkodni, az már régen rossz, ha az egyik fél teljes mértékben a másiktól várja a változást. (Mint pl a párom. Amire én tudom, hogy nem vagyok képes, főleg úgy, hogy ő nem változik semmit.)

2014. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én önként változok abban amiben tudok. Jobban odafigyelni és letörölni az utolsó morzsaszemet is minden evés után? Rendben. De ülve pisilni? Kizárt! 31F
2014. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miben kellene változni. A saját személyiségemet, a lényemet, azt ami én vagyok, sose adtam fel senkiért. Abban pl változtam, hogy többet mozdulok ki otthonról, de ez jót is tett.


Ennél súlyosabb dologban nem változtam volna senkiért és semmiért. Eleve olyan párt kerestem aki elfogad úgy, ahogy vagyok. Meg is találtam, és kicsit mindketten idomultunk egymáshoz, de nem annyira, hogy a saját egyéniségünket feladjuk. Annak semmi értelme, és hosszútávon nem is működik.

2014. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az alapvető tulajdonságokban nem tudnak az emberek megváltozni, és senki sem szereti, hogy meg akarják őt változtatni. Ne is próbáld meg. Fogadd el úgy, amilyen, vagy hagyd ott.
2014. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!