Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan tanár/tanárnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan tanár/tanárnő, aki a saját neméhez vonzódik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha van párkapcsolatotok, hogy kezelitek ezt? Úgy értem mennyire kell félelemben élnetek a diákok és a pletykák miatt? (például nem foghatjátok meg a párotok kezét, nehogy meglásson titeket egy diák vagy kolléga).

2014. nov. 24. 00:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlen válasz a kérdésre, de azért megosztom veled:

Nekem a biosz tanárom volt leszbikus. Amikor a suliba kerültem már akkor voltak pletykák...stb. Elég homofóbb közösség volt az egész intézmény, így elég sok negatív megjegyzést kapott. Viszonylag jól tűrte, de azért látszott rajta amikor már megtört. A városba ahol lakott a párjával simán mentek kézenfogva, ölelkezve, de nyíltan az iskolába nem vállalta.

2014. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem egy iskolában ez nem való. Amikor én diák voltam és a szerelmem az ölembe ült egy padon, akkor a tanárok ezt rossz szemmel nézték, mert iskolában voltunk és ott szerintük ez nem való. Pletykálni mindig is fognak, azon túl kell lépni. Valaki a neméhez vonzódik az egy odlog, de azért az iskolában kézenfogva menni azért kicsit furcsa dolog lenne és szerintem elég sok kritika érne. A magánéletet hagyjátok meg az iskolán kívülre szerintem
2014. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
A tanárnak normális életet kellene élnie. Vagy keress más munkát, vagy ne legyél ra-tyi.
2014. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Akkor, mint pályakezdő tanár hozzászólnék én is. 25 éves meleg vagyok és van párom. Az iskolában nem tudják, hogy egy másik fiúval élek együtt és szerintem ez mindenkinek a saját dolga, hogy kivel és hogyan él. Másnak nincs köze hozzá. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem mutatkozunk az utcán együtt, de nem járunk kézen fogva és nem is csókoljuk meg egymást nyilvánosan. A gimnáziumban, ahol tanítok van több meleg diákom is, némelyiküknek párja is van. Én nem szólok rájuk, ha azt látom, hogy szünetben egymással beszélgetnek, esetleg adnak egymásnak egy puszit (nem csókot!). Magam részéről azt gondolom, hogy a magánéletet és a munkahelyet nem szabad összekeverni. Persze pletykák mindig is voltak és mindig is lesznek, de csak azok pletykálnak, akik nagyon ráérnek.
2014. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!

Mint már mondtam én a munkahelyemet nem keverem össze a magánéletemmel. Én a tananyagot adom le az órákon a diákjaimnak és nem a magánéletem!

2014. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
ma 12:13-ra gondoltam
2014. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Te primitív jótét lélek! Nem minden búza hord rózsaszín inget, többek között én sem.
2014. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Homároknak szénbányában kellene dolgozni, vagy kőfejtőben. Nem oskolában.
2014. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Hopp egy látens meleg.

Fogadd el magad drága! :*

2014. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó! Ott a pont! :)
2014. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!