Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépett már ki valaki hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépett már ki valaki hosszabb (több éves) kapcsolatból? Mi volt az utolsó csepp ami a bátorságot megadta hozzá? Jobb lett utána?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, sőt nem is vagyok rá képes. Szóval engem kell "kidobni" belőle. De ég akkor is szenvedés lesz ami egy ideig átalakul önvédelmi gyűlöletté majd lecsitul és továbbléptem.
2014. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a kérdésem inkább arra arányul ha nem gyűlölet van csak egyszerűen már elmúlt a szerelem, de persze a többi válasz is érdekel
2014. nov. 25. 15:49
 3/9 anonim ***** válasza:
3 évesből, tavasszal. Nem kellett hozzá bátorság, annyi kellett, hogy már nem voltam szerelmes és kellemetlen volt a barátom közelében tartózkodni, sőt már azt is utáltam, ha Messengeren írt. Már nem volt szex se, teljesen elhidegültünk és már menekültem a kapcsolatból. Egyik délután fogtam a cuccait, amik nálunk voltak, bedobáltam egy szatyorba, elmentem hozzá autóval, kihívtam a kapuba, odaadtam a szatyrot és közöltem, hogy vége, ennyi volt. Nem kért különösebb indokot, mondta, hogy már várta, mikor szakítok, mert érezte rajtam, hogy már unom őt. Sokkal jobb lett utána, addig egy teher volt rajtam, ami a kapcsolat volt. Mikor vége lett a kapcsolatnak, eltűnt a teher is. Igazából 1 hónap múlva már mással voltam, de komoly kapcsolatra nem vágyom egyelőre, szóval csak úgy elvagyunk a jelenlegi partneremmel, inkább csak szexről szól, érzelmekről nem nagyon.
2014. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.megcsalt aljas módon, egyértelmű volt, hogy vége, 2 évig tartott

2.sok veszekedés, veszekedésnél lek*rvázott, más lánynak mondogatta, hogy milyen szép a képein, már nemtom hányszor mondta, hogy takarodjak és még 1x már nem kell mondania. ez másfél év volt kb.

2014. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is tavasszal egy három éves kapcsolatból. Az utolsó csepp az volt, amikor meg akart csalni, de amikor rákérdeztem, a szemembe hazudott. Innentől végérvényesen megtört a bizalmam. Eleinte nagyon fájt, még most is valamennyire, de tudom, hogy ez a legjobb döntés. Majd lesz valaki jobb, addig is az életem más területeire fordítok időt.
2014. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

4 és fél éves kapcsolatból léptem ki 2 éve.

Nem csinált ellenem soha semmit, nem tudnék semilyen bűnét mondani, így az indokom a többség számára nem volt érthető.

Én azért szakítottam, mert hába kértem bárhogy, hogy éljünk aktívabb életet, csináljunk valamit, semmire se volt vevő. Hónapokon át beszéltünk erről, elmondtam neki sokszor, hogy ez nekerm milyen fontos, 1-1 ilyen után el is mentünk valahova, vagy társasoztunk egyet otthon vagy ilyenek, de csak ha szóltam...az előre tervezett programokat is gyakran lemondta.

Pedig annyi elé lett volna, ha néha összefutunk a haverjainkkal, vagy este sétálunk egy fél órát, semmi extrára nem kell gondolni.

De ahogy így hónapról hónapra elnéztem magam mellett ezt az embert, ahogy azzal tölti a szabadidejét, hogy neten böngészget, ahelyett hogy megélnénk egy csomó mindent... egyszer csak szánalmat és undort kezdtem érezni iránta, és a szakítás megváltás volt.

Jobb lett egyébként, hihetetlenül felszabadultam.

2014. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
érdekes történetek vannak, sajnos én is most érzem át amiket leírtatok, csak még nem tudtam megtenni azt a lépést hogy szakítsak. egyébként szintén 4 és fél éves kapcsolat és hasonló a probléma mint az utolsónál
2014. nov. 25. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:

7 évesből, az mikor már majdnem késő lett, szal a csoda, hogy élek. Szerencsére nagyon rég volt, ha jól emlékszem felszabadultam és örültem, hogy megszabadultam egy sza-r alaktól. Nagyon szerelmes és naiv is voltam.

Ezért a tanuló pénzért nagyon nagy ártat fizettem majdnem.

Csak azt sajnáltam, hogy ennyi időt pazaroltam rá.


Pedig, ha nem vagy boldog, és nem tudsz önfeledt lenni, akkor lépned kell, saját érdekedben.


Azóta viszont már nem követtem el azt a hibát, amit akkor, sokat tanultam úgymond fejlődtem utána. Aztán idővel megtaláltam a Párom, akiben meg van mindaz, amit kerestem. A legjobb, hogy viszont szeret.

2014. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Reg volt mar, de mi lett a vege?
2017. jún. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!