Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként van esélyem visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként van esélyem visszaszerezni az exemet?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakítottunk de nagyon szeretem!! Ő sem közömbös még. Mit tegyek, hogy meggyőzzem? Vagy majd alakul magától?
2013. ápr. 4. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a pitsába.Keress másikat,nem hiába szakítottatok.És legalább neki is lehet boldogsága mással.
2013. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

beszéljétek meg!

egy régi kapcsolat sosem lesz olyan mint a régi!

lehet h jobb lehet h rosszabb lesz!

2013. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hagyom, ilyet ne is írjatok! Nekem csak ő kell! Köszönöm!
2013. ápr. 4. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nem hiszed el, hogy semmi értelme, akkor minek tetted fel a kérdést

barátként meg mi a francnak? arra leszel kíváncsi kivel van, hogy szenvedjél, ha ezt akarsz, ez a Te döntésed N

2013. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szerelemhez két ember kell.Ha neki nem te kellesz,mit erőszakoskodsz?
2013. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ő is szeret még, csak fél bízni bennem. Be kell bizonyítanom neki, hogy érdemes vagyok a bizalmára és boldoggá tudom tenni. Ebben kértem a segítségeteket, hogy ezt hogyan érhetném el.
2013. ápr. 4. 13:34
 7/10 anonim ***** válasza:

ha te még szerelmes vagy belé, csak szenvedni fogsz mellette úgy hogy csak barátok vagytok.


én csak olyannal maradtam baráti viszonyban 1 férfi, akivel egyéjszakás kalandunk volt, tehát nem voltak érzelmek, és így működik majdnem 5 éve.


sosem akartam olyannal barátságot akivel kapcsolatom volt. csak az elszakadást nehezíti meg.


magadnak csinálsz rosszat, de te tudod.


27/N

2013. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én nem barátkozni akarok vele, hanem visszaszerezni!!
2013. ápr. 4. 21:08
 9/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van el kéne felejtenem :(

Nem akar visszajönni. Igyekszik továbblépni.

2013. ápr. 4. 21:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha volt valaki hasonló helyzetben örülnék, ha leírná nekik(k) mi segített :)
2013. ápr. 5. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!