Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anita158 kérdése:

A barátomra sose szoktam megharagudni, pedig megérdemelné, és valamiért nem tudok vele szakítani! Olyanokat csinál h fenn van fbn nem ír, de megnézi. Én hívom mindig h mikor találkozunk, késik órákat. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám.

Utálom, ha megaláznak, meg hülyére vesznek.

2014. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen emberek után nem kell szaladni,mert akkor úgy érzik,bármit megtehetnek veled.Legyen benned több erő,tartás,büszkeség,és kicsit hanyagold el!Amint elkezded te is levegőnek nézni,rájön,hogy nem is akkora ász,mint amilyennek gondolja magát.Persze ez nem garantálja,hogy érdekleni fogod vagy ő is ugyanolyan szerelmes lesz,viszont kicsit lerántod vele a lóról.
2014. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne használj telefont és internetet.
2014. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. nov. 25. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:

"fenn van fbn nem ír, de megnézi" És? Lehet, hogy más dolga van. Hadd legyen neki is élete! Az, hogy megnézi az üzeneted, de nem válaszol, még önmagában nem halálos bűn. Ha sürgős lenne vagy emberélet múlna rajta, feltételezem, reagálna.


"Én hívom mindig h mikor találkozunk, késik órákat." És mi van ha nem hívod? És mi van, ha nem várod meg, ha órákat késik? El kellett menned, mert: kezdődött a jógaórád, még tanulnod kellett a pénteki dolgozatra, segíteni kellett levelet gereblyézni, stb.


Azt is kipróbálhatod, hogy "ne haragudj drágám, már péntekre elígérkeztem [valami rém unalmas programra], mit szólnál [egy másik időponthoz]?" Arra figyelj, hogy ne valami bicskanyitogató programot szervezz magadnak (pl. koktélozás az exszel). Bónusz pont, ha unalmas is, némelyik pasas csőrét igencsak cseszi, hogy mi az már, hogy a folthímzés bemutató fontosabb, mint ő.


Persze jó dolog a kompromisszum, meg a beszélgetés, meg ejnye milyen csúnya dolog a játszmázás, de ha egyszer a szóból nem ért, valahogy el kell magyarázni neki, hogy nem fasza, amit csinál. Ha változtatsz egy kicsit a játékszabályokon (nem keresed, nem mindig "tudod" megvárni, kicsivel elérhetetlenebbé válsz), akkor van rá esély, hogy összekapja magát. Mondjuk arra is, hogy pont nem érdekli - de abból is meg tudtál valamit.

2014. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!