Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek volt okom megharag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt okom megharagudni?

Figyelt kérdés

Pár napja jöttem haza a kórházból , Szültem , megcsászároztak.

A lényeg annyi hogy a férjem elment tápszerért a kicsinek meg volt még más dolga is, és csak elfelejtett haza jönni.

És most ül a sörözőben a haverjával.

Amikor telefonáltam neki akkor azt mondta mindjárt jön ennek már pár órája.

Ráadásul el se árulta kivel ücsörög.

Én meg aggódom, mert még a felelősség alól is kibujik csak nehogy itthon kelljen lennie és kicsit kézbe venni a gyermekét és segítsen műtött feleségének.

Még ebédre se jött haza.

Nagyon rosszul esik hogy nem akar a társaságomban lenni a nehéz pillanatokban.

Más örül ha a kicsivel lehet otthon, az én férjem meg pucol itthonról.

Jó én megértem hogy neki is szüksége van egy kis kikapcsolódásra de legalább ne mondaná hogy mindjárt jön ha tudja hogy nem úgy lesz ne várjam feleslegesen.

Tudom iszonyatosan gyerekes kérdést tettem fel, de nagyon bánt a dolog hogy eltűnik ,és kérdés mikor jön haza.

Megbántva érzem magam hogy szar*ik a fejemre ahelyett hogy velem lenne.



2013. okt. 4. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
gratulálok a párválasztáshoz.
2013. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez a világ egyik legnagyobb bunkósága!
2013. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Necces.
2013. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
igen.. volt, teljesen jogos. nagy bunkóság volt ez az ő részéről.
2013. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Nem biztos, hogy bunkó, lehet, hogy csak bepánikolt. Előfordul az ilyesmi.
2013. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mármint #5-ös válasz a #3-mas kiegészítése volt.
2013. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
nagyon is jogos, hogy haragszol! amikor ilyen pici a baba, legyen csak melletted! kettőtök gyereke, vegye ki ő is a részét a babagondozásból. nem is tudom, hogy képzeli, hogy ellóg piálni... beszéld meg vele, ha hazatéved (bár kedélyes csevegésnél azért hangosabbat érdemelne, de ott egy pici baba). az első időszak elég nehéz a kisbabával, ha megcsinálta, nyújtson is segítséget neked. nem lehet, hogy ő is abba a szerencsére nem nagy létszámú férficsoportba tartozik, akik szerint bőven elég, ha ő eltartja a gyereket? az ilyennek csak gratulálni tudok. sajnálom, hogy pont egy ilyen pasinak szültél, de ezen már nem lehet változtatni. azért sok sikert! viszont ha a férjed nem képes megváltozni... te is tudod, mit kell tenned.
2013. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
tapló és tapintatlan. Nem értem, nem ismerted ki előbb??
2013. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi van ha kiakar kapcsolni egy kicsit?Én az ő oldaláról közelítem meg a kérdést.
2013. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A felelősség elől menekül, és már nem ő az első gyerek a családban. Önzőnek is tűnik, olyan mint amikor érkezik a kistesó a családba és a nagyobbik gyerek mellőzve lesz és ezért bevágja a durcit. Ha huzamosabb ideig csinálja majd, akkor komoly bajok vannak, ha kb. egy hétig ünnepelni fog, szerintem az még belefér, ha hazajönne a feleségem, gyerekem születne és minden rendben volna, én is legurítanék egy pár pohárral.

A gyerekhez nem fog ugyanúgy viszonyulni mint te,elvileg te szülted,ez nem elhanyagolható különbség. Miért eddig nem szeretett mulatni a férjed(ha volt rá oka),hogy ez neked ilyen furcsa?

2013. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!