Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy erjem el hogy egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erjem el hogy egy buliban kikezdjenek velem?

Figyelt kérdés
Elég sokat járok bulizni... Egyetemista lány vagyok 19 éves szőke göndör haju és barna szemu. Mindig csinosan vagyok felöltözve és tudok táncolni. Átlag magas vagyok és ház tény hogy nem vagyok topmodel... Van rajtam pár plusz kiló de nem vagyok csúnya. Van nemi önbizalomhiányom meg érzem hogy nem vagyok egy palvin barbara de nálam sokkal csúnyabb és kövérebb lányokkal is kikezd néha egy egy pasi. Mit csináljak hogy végre velem is történjen valami? Olyan rossz hogy nem kellek senkinek... Mit csinaljak hogy valaki legalább táncoljon velem??
2014. nov. 25. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van önbizalmad és egyedül is sexin tánccolsz minden pasi rádtapad
2014. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
öltözz jó kihívóan és szemezz feltűnően mindenkivel. valaki csak odamegy.. ha neked tök mindegy, hogy milyen a pasi.
2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mutass képet és kikezdek veled.
2014. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szemezz velük, mosolyogj rájuk.
2014. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
így van ahogy az első írja;) és légy egy kicsit szexibb magadhoz képest.
2014. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dörgöld oda a segged egy fiú ágyékához
2014. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat...

Kedves 1. Ez sajnos nem igaz... Tapasztalatbol mondom hogy lehetek én akarmilyen dogos tánc közben mindenki csak a tucat nokre megy ra...

Kedves 4. Szemeznek én csak hogy a pasik meg csak rám se néznek. Szo szerint minta láthatatlan lennék

2014. nov. 25. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha jól mozogsz és figyelsz hogy számodra előnyös ruhát vegyél fel akkor könnyen lehet hogy nagyon is vonzó vagy, talán túlságosan is. Talán nem mernek odamenni hozzád a fiúk, hiszen -gondolják ők- egy ilyen nő velük szóba sem állna.

Lehet hogy nincs igazam, nem láttalak, de ez egy logikus magyarázat a dologra.

2014. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jol mozgok hisz evekig profi táncos voltam... És figyelek hogy szép és előnyös ruha legyen rajtam...

Erre már én is gondolam de elvetettem a gondolatot mert valószínűtlen... Lehet hogy az a baj hogy látszik rajtam hogy nem egy naiv egyéjszakás lány vagyok hanem hozzám azért munka meg idő kell?? Meg nem vagyok elég k@rvas talan? Egyszerűen nem értem

2014. nov. 25. 23:42
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, igen, lehet hogy így van.

Ha belegondolok én is inkább egy szerényebb külsejű csajhoz mennék oda először, mert valahogy az van a fejemben hogy ha "nem vagyok vele egy kategóriában" akkor jó eséllyel kinevet, kikosaraz, amit pedig nem szívesen kockáztat senki. Inkább a kevesebb, de biztosabb-valahogy így működik egy férfi agya.

Nyilván nem mindenkié, meg hát esze is van az embernek és az meg azt mondja, hogy nem fog lángot okádni egy különleges, dekoratív nő sem, legfeljebb kicsit jobban meg kell erőltetni az embernek magát, hogy el tudja bűvölni. És most nem pézre gondolok, hanem humorra, egyéniségre, eredeti módon tálalt bókokra. Talán téged is megtalál majd előbb-utóbb a párod.

2014. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!