Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom egy buliban reszegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom egy buliban reszegen osszefutott az exevel, majd megtudtam, hogy olelgette nem akarta elengedni, majd egyutt aludtak de elvileg semmi "olyan" nem tortent. Mit tennetek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek azt mondja, hogy nem szereti mar, nem tudna vele jarni megint. Allitolag reszegen mindig oszinte, es olyanokat mondott, hogy csak engem szeret(ezt jozanul is mondja es azt is, hogy az ex mar nem jelent semmit) , de akkor miert aludt azzal a lannyal? Miert olelte magahoz es nem engedte el? 7evig voltak egyutt, kb 4honapja szakitottak.
2014. aug. 28. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Aggódnék. Valószínűleg még nem múlt el minden érzelme, de próbálj benne bízni, és ne éreztesd vele, hogy bizonytalan vagy. Tovább kell lépnie, és ha segítesz neki, akkor nem lesz mitől félned :)
2014. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam az exemmel,már két éve külön voltunk,de hidd el kislány,ilyenkor mindig történik "olyan" is!Persze nem vallaná be senki!
2014. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lapátra a drágát. 4 hónapja szakítottak?

Még hogy én segítsek neki feldolgozni atr a traumát, hogy részegen másokkal alszik? :D Ugyan már! Később sem lesz ez jobb.

2014. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pótlék vagy, én is voltam, szar érzés...
2014. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fiú és egy lány nem alszik együtt ha nem történik "olyan"! Hiszen éppen azért van értelme az együttalvásnak, hogy "olyan" történjen!! Ez akkora farok szöveg, de komolyan, naná, hogy k*rtak...sőt megnyugtatlak a legjobb b*szás volt mióta összejöttek, mert ez ilyen nagy ismét egymásratalálásokból lesznek a legfergetegesebb dugások!!!!
2014. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég szakító indok lenne bőven, hogy más lánnyal alszik. Teljesen mindegy, hogy mit mondana, hogy akarná kimagyarázni magát, veszett ügy az egész.
2014. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem kell itt semmilyen sírás-rívás.

Lapát, szevasz!!!

2014. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!