Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha a párotok nem szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha a párotok nem szeretné, ha kihívó ruhákban, kivágott felsőkben járjatok, akkor ti változtatnátok az öltözködéseteken, vagy inkább dobnátok a párotokat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Én szeretem ha megnéznek, így tuti meggyőzném valahogy a párom :)


Szeirntem minden nő alapjaiban ezért öltözködik, mert a viszontválaszok megadják a nőiességet.

2014. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én változtatnék igen és egyébként se szeretem ha megnéznek és nézegetnek és szemek vannak rajtam a buszon de ha nincs kidobva a mellem és nincs miniszoknyám ilyesmi akkor esik igazán jól ha megnéznek...szimplán a formám miatt és a hajam....arcom miatt nem pedig a kipakolt push-up-os dolgoktól :) Meg egyébként is. Miért érdekeljen más ha tetszem a páromnak? Elegancia igényesség, kész nekem ez bőven elég és , hogy szeret.
2014. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Soha nem jártam és nem is járnék kihívó ruhákban. Nem akarok ribinek kinézni.

Enélkül is lehet egy nő csinos, és így is megnézik a férfiak.

2014. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jázi :) ***** válasza:

Valamilyen szinten lehet változtatni de azért nem járnék mindig garbóban :)

Kompromisszumot kell kötni!

2014. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, hogy beleszól az öltözködésembe. Ha a kapcsolatunk előtt is úgy öltözködtem, ahogy, akkor tudhatja, mire számíthat. Ha nem tetszik, miért jön össze velem?
2014. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sem szereti ha túl kirívóan öltözöm de nem hagyom hogy beleszóljon.. azt veszem fel amiben jól érzem magam legyen az miniruha vagy éppen garbó .. ne hagyd hogy mindenbe beleszóljon , te sem mondod meg neki hogy mit vehet fel..
2014. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem választottam volna olyat, aki nem tudja elviselni az öltözködési stílusomat. Ha egy-két ruhadarabom nem tetszik annyira neki, akkor ha vele vagyok, azokat esetleg mellőzöm, de ha nem fogadott volna el úgy, ahogy vagyok, akkor valószínűleg nem tartott volna sokáig a kapcsolatunk.


Egy kapcsolatban lehetnek kompromisszumok, de ha az egyik fél arra megy, hogy a másikat alapjaiban megváltoztassa (mondjuk a példában szereplő lányt, aki kihívóbban öltözik, mert ő alapból egy szexisen nőies nő, átformálja egy szolid, farmeres-pulcsis szende lánykává), az jobb, ha bele sem kezd.


Kivétel az az eset, ha a lány valójában nem rajong ezért az öltözködésért, csak mondjuk a divat miatt vesz fel ilyen cuccokat, ő nyilván könnyebben rávehető, hogy változtasson.

2014. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!