Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotok kihívó képet tart fb-on profilképnek? (Szakítanátok? )

Figyelt kérdés

Tegyük fel a párotok feltölt egy képet fb-ra, amit ti kihívónak találtok. Szóba hozzátok a dolgot néhány alkalommal és tudatjátok vele, hogy nektek ez nem tetszik, rosszul esik, stb.


A párotok azonban ezek után is kint hagyja ugyanazt a képet. Úgy, hogy tudja, hogy nektek ez nektek kellemelten.


Ti mit csinálnátok?


2014. szept. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én olyannal szóba sem állok, aki ilyen képeket készít magáról.
2014. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem túl kihívó a kép. Nem olyan vészes, csak nekem rosszul esik. Főleg úgy, hogy tudja, hogy érzékeny vagyok az ilyenekre.
2014. szept. 4. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se állnék szóba olyannal, ha később derülne ki nem szakítanék, de próbálnám megbeszélni vele, hogy vegye le, és ne tegyek fel több olyan képet.
2014. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nektek milyen kép számít kihívónak? Mi az a határ, amin túl már kihívó szerintetek egy kép?
2014. szept. 4. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz. Ha nem túl kihívó, miért szólsz bele? Ha mégis az, minek vagy vele? Nem értelek.
2014. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor most kihívó, vagy nem kihívó? Már nem tudom követni...
2014. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kidugott popsis, mellbedobós, de elég a tekintet is, ha szexin néz, vagy pl. bekapja az ujját és kacsint. Egy szóval ribis.
2014. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bármi,amin pózol szűk ruhában,látszanak a mellei,dekoltázs,magyarul csöcsöcs-kacsaszájas fotó....
2014. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!