Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőd megcsal valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőd megcsal valakivel akkor a srácra haragszol akivel kavart?

Figyelt kérdés

Egyik haverom elmesélte nekem hogy az igazi alfáknál meg egy csomó embernél hogyan is megy ez ami számomra teljesen érthetetlen..előbb elmondom a dolgot utána hogy én mit gondolok erről.


A csaj mondjuk elmegy egy szórakozóhelyre és ott teszi a szépet minden kannak és nyilván lesz jelentkező ő pedig ha épp olyan a tag akkor bele is megy.

A csaj barátjának az egyik ismerőse látja a dolgot és sms-ben értesíti a "barátját" hogy a csaja épp mással kever..palikánk odamegy és ha épp úgy méri fel a másik gyereket akkor nekimegy vagy legalábbis megpróbálja megverni. Holott mondjuk a srácnak fingja nem volt róla hogy éppen a csajszi hogyan keveri a szart...és a legtöbb diszkós verekedés is ebből lesz, mert igazából szeretnek is balhézni és a csajnak is tetszik.

Én azt gondolom hogy

1:Nem mocskolnám be a kezem egy ilyen csj miatt, ha már megcsalt akkor az egészet megette a fene(nem azért mert nyápic vagyok)

2:A srác nem tehet róla, minden kan rámegy egy nőre ha hagyja én is ugyanezt tettem volna(persze más eset ha a házinyúl elve érvényesül tehát mindenki ismer mindenkit és tisztában vele)

3:Nem csak az tart vissza a verekedéstől hogy esetleg én is megsérülhetek, hanem azt sem szeretném látni ahogy előttem valaki fuldoklik, nem kap levegőt, vérzik neadj isten a mentő viszi el. Ha beszarinak is gondolnak akkor is csak akkor fogok belemenni ha én vagyok veszélyben vagy egy szerettem...csak azért mert hogy milyen fasza kemény gyerek leszek ha ütök azért nem hiszem hogy van értelme..

Mikor ezt elmondtam jött a válasz:

"-Ha a csaj látja hogy kemény vagy és megvered a másik kant akkor sokkal jobban fog ezután tisztelni és még sokkal többször meg lehet dugni és kisebb valószínűséggel fog újra megcsalni mert fél a következményektől.."


Szóval szerintetek is így kell??

Ja és legtöbbször miért csak a 65 kilós kis "mma fightereseket lehet látni ahogy csapkodják egymást?


2014. nov. 26. 10:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs annál nevetségesebb amikor a kis taknyok vérző orral felszakadt szájjal monoklival mászkálnak utána..
2014. nov. 26. 10:35
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
én anyudra haragszok
2014. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én meg rád, hogy ilyen szerencsétlen kis balfék vagy és nem bírod normálisan elmondani a véleményed...
2014. nov. 26. 10:41
 4/13 anonim ***** válasza:

"legtöbbször miért csak a 65 kilós kis "mma fightereseket lehet látni ahogy csapkodják egymást?"


Biztos a kigyúrtak között is vannak ilyenek, de szerintem a konditerembe járók nagy többsége pont nem ilyen. Izmot építeni a legtöbben nem azért szoktak, hogy majd ők csapjanak szét mindenkit, hanem hogy jól nézzenek ki.


Persze vannak a miszertbasztáttirpákhallgatokdenagytrógervagyokgyórokatérenahaverokkal emberek is...

2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, és am ti is ezt tennétek?
2014. nov. 26. 10:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem tud róla, hogy a csaj az enyém, akkor nyilván nem haragudnék rá, akkor csak a csaj volt ku_rva. Ha tud róla, akkor nem tudom. Hangulatfüggő. Mondjuk egy diszkóban nem mennék neki senkinek, mert aztán jönnek vagy huszan, utcán sötétben viszont lehet leba_sznék neki azért egyet. Az a baj ezzel, hogy feljelenthet. Kár ilyenekkel foglalkozni.
2014. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van egy megcsalás, abban mindenki hibás.

Felelős a megcsalt fél, mert valamit nem adott meg vagy épp nem foglalkozott eleget a másikkal. Felelős a megcsaló, hiszen ennek ellenére is szeretnie kellene a párját annyira hogy nem lép félre. Hibás a 3. mert (ha tudott róla, hogy párja van az illetőnek) ő meg szét szed egy kapcsolatot és egyébként is, milyen ember az, aki ilyenbe bele megy...

Szóval ha én lennék az akit megcsalnak, hibáztatnám mindhármunkat, és nem hinném hogy erőszakhoz folyamodnék.

Valószínűbb hogy lesújtana annyira, hogy nem lenne kedvem semmire se, bosszúra se.

2014. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pedig sokan képesek ilyesmiért balhézni:)

A város legnagyobb rib_ncaiért csépelik egymást :D

2014. nov. 26. 10:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos nem verekednék. Ezért nem.

Ha nekem jönnek nyilván amíg földre nem kerül a támadó addig megy a fight, de verekedést nem kezdeményezek.

Először is szerintem aki egy ilyenért erőt akar alkalmazni az magát alázza meg. Egy ilyen kis fruska miatt? Ugyanmár!


Másrészt a harmadik felet sem hibáztatom. Akkor sem ha tudott róla. Azt lehet táncba vinni aki hagyja magát. Neki egy numera csak, a csajnak nem kötelező széttenni a lábát. Mégis megteszi. Most haragudjak arra, aki táncba vitt egy csajt akit bárki vihetne? Ennyire felesleges bonyolítani a dolgot.


Harmadrészt rühellem az erőszakot :) Az, hogy kis gyerek korom óta gyakorlatilag űzöm és tanulom (harcművészetek sora), és "fegyveres" harcot is tanultam a késtől a géppuskáig az egy dolog. Ez nem jelenti, hogy boldog boldogtalant mindenért el kéne verni. Utoljára kb: 10 éve csaptam meg egy gyereket mert nagyon amperkodott, meg is sérült igen rendesen, nem kell a hercehurca egy liba miatt.


Szóval nem, erőszakkal egy liba miatt nem csinálok műsort.

2014. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kurtz Bickle ***** válasza:

A harmadik fél, ha tud róla(d), ha nem, nem tartozik felelősséggel irántad. A barátnőd viszont igen.


Ha pedig valaki azért hűséges, mert "fél a következményektől", azt megette a fene. Ez nem hűség. A másik hűségét nem lehet felügyelni, nem lehet vigyázni rá.

Mondjuk ez az egész hozzáállás annyira primitív, hogy itt nem is barátnőről meg párkapcsolatról van szó; hanem arról, hogy valami batár szerencsétlennek van egy státusszimbólum csaja, akit minél tovább akar "dugni". "Lássa mindenki a faluban, hogy ő az enyém, még, ha csak úgy félrekefélget is! Idővel kiirtok mindenkit, aztán nem lesz kivel!"


Mókás.

2014. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!