Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Nemrég ért véget a 4 éves kapcsolatom, és a sors úgy hozta, hogy másfél hónapon belül szerelmes lettem valakibe. Nem tétováztunk, randiztunk, összejöttünk, azóta együtt vagyunk. Neki is pár hónapja ért véget egy hosszú kapcsolata (több, mint 6 éves). A problémám az, hogy a párom arra panaszkodik, hogy nem tudja magát kialudni, az éjszakák folyamán többször felébred, ezt én is tapasztalom, és sokszor napközben is nagyon kedvetlennek tűnik, de megindokolni nem tudja, hogy miért. Még a kapcsolatunk legelején egy szeretkezésünk nem úgy sült el, ahogy szerettük volna, azt mondta akkor, hogy nem tud elvonatkoztatni, a volt párja jár az eszében, de azt mondta, nem azért, mert hiányzik neki, hanem mert szokatlan a helyzet, hogy nem vele van. Azóta ilyen nem volt, minden remekül megy, nincs semmi gond, de én mégis aggódom. Félek attól, hogy még mindig szereti a lányt (aki azóta is szokott neki írogatni...stb, és azért vannak ezek az álmatlan éjszakák, mert még mindig nem tud úgy aludni, hogy ő nincs ott... Mit gondoltok? Van okom aggódni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 26. 14:12
 1/3 Gábor Danci válasza:
Kérdezd meg a párodtólés kérd meg legyen őszinte.
2014. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem. És lehurrogott, hogy már elmondta, hogy nem szereti a lányt, velem van, engem szeret, kész. De közben mégis olyan furcsa... :S
2014. nov. 26. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is aggasztana, ha a párom ezt mondaná nekem! Azért 6 év, az nem kevés idő, sőt! Elég sok. Szerintem nem kéne aggódni. Ha a másik csajt szeretné akkor vele lenne, hidd el. És beszélgessetek erről. Figyeld a reakciót, ha ír neki a másik csaj, hogy izgatott lesz, vagy elpirul e....stb. Kérdezd meg nyíltan, hogy most te vagy neki a fontos, vagy a másik? Döntse el, és próbáljon 100 % ot beleadni a kapcsolatba, mert te úgy érzed, hogy még mindig az exéhez vonzódik, ami téged is stresszel!
2014. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!