Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom annyira idegesít?

Figyelt kérdés
Ha valami zavar a viselkedésébe akkor mindig szólok, neki és arra kérem, hogy ne csinálja, vagy csak mondja meg ha ő ezen nem szeretne változtatni és akkor megpróbálom megszokni. De ő mindig megígéri, hogy többet ilyen nem lesz, ez tart két napig aztán megint kezdi, de kb. úgy mintha soha az életbe nem is beszéltünk volna róla hogy azt nem kéne. Ha megint szólok megint abbahagyja, aztán újra kezdi. Soha nem szól azért, hogy hagyjam már ezzel mert nem szeretne változtatni, de az ígéretét meg nem bírja betartani. Ez azt jelenti hogy nem vagyok neki elég fontos?
2014. nov. 26. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez azt jelenti, hogy nem őt szeretted meg a maga valójában, hanem egy ideált, és próbálod annak megfelelően megváltoztatni ... nem fog sikerülni, inkább fogadd el olyannak amilyen
2014. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Soha ne akarj senkit a saját képedre formálni, úgyse fog menni! Ha meg mégis, utána már nem úgy fogsz ránézni, hiszen nem az lesz, akibe beleszerettél...


Hacsak nem a külsőre mentél..


Viszont akkor meg azt várod, hogy feladja önmagát!

2014. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert már lehet tudat alatt csinálja :D és észre se veszi
2014. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tartana teged fontosnak,akkor nem bekulne, nem lenne veled.

Szerintem ez a tipikus ferfi hiszti... Egy ido utan vagy megszokjatok egymast, vagy vitak lesznek, ami megolheti a kapcsolatot. Nem irtad,mennyi ideje vagytok egyutt?

Ez csak az en sajat tapasztalatom vegulis,de kivanom hogy ez nalatok ne igy legyen...! :)

2014. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt nem a megváltoztatáson van a hangsúly, hanem azon, hogy vagy álljon ki magáért és mondja meg hogy ezen nem szeretne változtatni, vagy tartsa be amit ígér.
2014. nov. 26. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt vele tudod csak megbeszelni... mi tanacsot adhatunk,de sokra nem mesz vele ha o olyan amilyen. :/

Fogadd el olyannak amilyen,en azt mondom! Meg ha idonkent nehez is...Ez valtozhat me'g:)

En is vtam hasonlo velemennyel az exemrol.Aztan amikor vege lett a kapcsnak csak akkor jottem ra,hogy tulajdonkeppen en voltam az,aki provokalta a masikat.....

2014. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!