Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, hogy a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy a barátnőmet kevésbé zavarja a rendetlenség, mint engem?

Figyelt kérdés

Szóval én pl előbb nekiállok egy a földön fekvő kábelköteget rendberakni, ami között áll a mocsok meg a por, és azon lépkedünk mint mondjuk ő. És egyszerűen megalázónak érzem. Mert ne én foglalkozzak már ezzel.


Ha meg szólok neki nem nagyon csinálja meg, inkább keres valami kitérő kötekedő választ, hogy én meg mit hagytam szét 5 perce ami zavaró volt.


Szóval nem tudom.

Összeköltöztünk, mert így olcsóbb mint az albérlet, de úgy érzem nagyon ráfizetek másképp, hogy egy ilyen igénytelen nővel vagyok együtt.


Hozzá kell tenni, hogy kicsit átrendezzük a lakást, ezért nagy a felfordulás, falak lettek kiverve, burkolat lesz cserélve, a konyha is átépül, de szernitem pont ezek miatt a körülmények miatt kellene gyakrabban takarítania.


2014. nov. 26. 17:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most csak ezért nem fogom kidobni mert elég sok dolog köt minket össze, de valahogy nem tudom rávenni, hogy megváltozzon ezen a téren.


Bezzeg a kapcsolat elején! Akkor mindent megtett volna.

Szerintem már nem szeret, csak megszokásból vagyunk együtt.

2014. nov. 26. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Normál esetben kérni sem kéne erre. Én is rendszerető vagyk srácként, és ki nem állhatom, ha egy lány trehány és igénytelen a környezetére. Mindig rendszerető barátnőim voltak. Ezt ne úgy képzeld, hogy centire pontosan beállítva minden, de alap tisztaság, térkihasználás, rendszerezettség legyen már meg.
2014. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez fordítva szokott lenni.
2014. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

MIÉRT NE TE FOGLALKOZZ EZZEL? Miért neki kéne rendet rakni??? Mert nő?

nem gáz.. legalábbis remélem. Iszonyatosan rendetlen vagyok. MIÉRT NEKI KÉNE TAKARÍTANIA? Bocs az ilyeneken mindig nagyon kiakadok.

HA ennyire zavar akkor mond meg neki ezt így ahogy leírtad. Vagy így. (Szívem hímsoviniszta vagyok és szerintem a nőknek az a dolguk, hogy takarítsanak, gyereket neveljenek és széttegyék a lábuk! Alkalmazkodj!)

2014. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok megint. Már nem szeret, mert nem alkalmazkodik hozzád.... SZÓVAL TE SE SZERETED?
2014. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Nem értem hogyan függ össze.

2014. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaja, nekem is a térkihasználás, rendszerezettség hiányzik. De nem tudom, hogy most mennyire zavarja össze a női gondolkozását a lakás átalakítása. Mert pl van ahol fel van most törve a régi burkolat és karton papírokon kell lépkedni, stb.
2014. nov. 26. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

4-es, te olyan okos vagy, hogy mutogatni kéne. Menj ki fát fűrészelni meg hasogatni, füvet kaszálni (nem a pázsiton tologatni a fűnyírót hanem a jó meredek árokpartot levágni damilossal) meg fákat metszeni, míg én megöntözöm a házban a virágokat, bepakolok a mosogatógépbe és kiterítem a tiszta ruhákat ;)


A kérdésre válaszolva pedig szerintem gáz.

Az én barátnőm segít, de én meg pont nem akarom vele terhelni mert megcsinálom magamnak ha van rá időm de ha nincs és ő megcsinálja, akkor megköszönöm neki :))

2014. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lenne gáz?

A nők nem takarításra lettek programozva, és normális értékrenddel rendelkezők párkapcsolatában nem is kizárólag az ő feladatuk a háztartás.


Fizess takarítót, vagy keress olyan nőt, aki megfelel az elvárásaidnak.

2014. nov. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as,

mit mondasz arra, ha nincs fa, nincs fű, árokpart pedig kilométerekre? Lakás van csak csupa "női" melóval, mellé kb. ugyanolyan munkabeosztással, kb. ugyanolyan keresettel és elvileg szeretitek egymás, a másiknak nem akartok rosszat... ebben az esetben ki fogja megcsinálni az adott melót?

Nálunk az, aki előbb hozzáfér.

2014. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!