Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mennyire szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire szerettek rendet tartani magatok körül egy lakásban, ahol együtt laktok a pasitokkal?

Figyelt kérdés
Engem marhára frusztrál, ha egy lánynak szanaszét vannak a ruhái a földön, meg székekben akráhol, illetve a szépészeti eszközei is ha szét vannak rakosgatva, rumlit csinál, egyenesen őrületbe kerget. Nem zavarnak a női dolgok, sőt imádom őket, de szépen rendszerben, igényesen legyenek. Sok igénytelen lányt láttam már, őszintén, okádnom kellett néha a rumlitól. Nekem eddig mindig rendszerető szerelmeim voltak.
2014. nov. 26. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gáz, de sokszor túlságosan is rendmániás vagyok :D
2014. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édes istenem. Soha nem lesz pasim.
2014. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát, én csak kupikirálynőnek titulálom magam. Kicsi korom óta probléma a rendet tartás, valahogy nem megy. Pedig esküszöm, hogy nagyon igyekszem. Valószínűleg valami génhiba, faterom hasonlóan rumlis, úgy tűnik, hogy ezt a tulajdonságot nekem meg a húgomnak is sikerült örökölnünk. Gyakorlatilag folyamatosan küzdök a körülöttem kialakuló káosszal, és egyébként egyre jobban megy. Pl. már nem szanaszét mindenhol vannak a ruháim, hanem vagy egy kupacban, vagy hogy a rend látszatát keltsem, beb*om őket a szekrénybe. Az asztalomat minden reggel szépen megcsinálom, de estére mindig káosz van rajta. Piperecikkek...na igen, ez egy érdekes ügy. Kicsi a fürdőszoba, kevés a tárolási felület. És viszonylag sok a kacatom, a kijelölt tárolódobozom nem elég hozzá, nagyobb doboz viszont nem fér el. De dolgozom a megoldáson, anyukámmal cserélünk. Én megkapom tőle a szemhéjpúder palettáját, abban 24 szín van viszonylag kis helyen, rendezetten, ő meg megkapja tőlem az egy-egy színű tégelyeket. Meg időről időre át szoktam válogatni a piperecuccaimat, hogy mi az, ami még kell, és mi az, ami már nem. Igyekszem addig nem újat venni semmiből, amíg az előző ki nem fogy teljesen (Gondolom sokaknak ismerős a dezodor g a tusfürdő, meg a sampon, meg a testápoló, aminek az alján még épp van egy kicsi) Illetve gondolkodom azon, hogy karácsonyra meglepem magam valami szép sminkasztallal, amiben kényelmesen elfér minden, csak még azt kell kitalálni, hogy hová tegyem. Én tényleg igyekszem rendet tartani, és sokat fejlődtem, de még messze nem tökéletes. A férjem rendszerető, szegény folyton rámol utánam, aztán meg kérdezgetem, hogy mimet hova tette. Ez így nem jó, ráadásul 2 hónap múlva babánk születik, úgyhogy muszáj még összeszedettebbnek lennem.
2014. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-ason besírtam. Amúgy együttérzek a kettessel de csak lesz pasink csak ne rendmániás legyen.Mondjuk én alapból mikor jön hozzám vagy a lakásba valaki rendet csinálok ruhát meg sose hagynék földön de szék karfán mondjuk igen.
2014. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!