Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok túl lépni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok túl lépni a volt barátomon?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek. normális válaszokat írjatok,ne ócsárolódjatok,mert ez most fontos...

Jártam egy fiúval,tehát a volt barátommal. Nekem ő volt a nagy szerelmem. 4 hónapot voltunk együtt,de ő volt a mindenem.. aztán egyik napról a másikra szakított velem. indokot se mondott,azzal magyarázta hogy én féltékeny voltam,holott jogos volt mert a lány akivel nem szimpatizáltam,bejött a volt barátomnak,tehát érthető hogy féltékeny voltam. Nah és azóta teljesen meg vagyok törve.. nem sokára 8 HÓNAPJA!! hogy vége,de még mindig nem vagyok túl rajtam. túl nagy sebet okozott bennem.. képtelen vagyok azóta úgy szeretni valakit ahogy őt..akárhányszor volt egy fiú az életemben,és már majdnem összejött a dolog,mindig elmúltak az érzéseim és bár próbáltam el folytani de titkon magamban tudtam hogy ez azért van mert még mindig szeretem azt a fiút.. már nem szeretem,de még mindig hatalmas hatással van rám.. ha látnám egy másik lánnyal biztos zokognék. de már nem érzem a lepkéket a gyomromban mikor látom.. csak fura. hogy tudnék tovább lépni? pszichológushoz is járok de semmit nem segít:s

nagyra becsülöm és köszönöm ha elolvassátok és normális válaszokat adtok!:)


2014. nov. 26. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Idő és a barátok/barátnők segíthetnek. Sose légy egyedül.
2014. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj. Nem feltétlenül kell kapcsolatot kialakítani, de ha talán több fiúval is megismerkedsz, előbb vagy utóbb el is fogod felejteni a srácot.
2014. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sok fiúval ismerkedtem.. de egyiknél se éreztem újra azt az érzést mint annál a fiúnal.. :s
2014. nov. 26. 18:24
 4/6 anonim válasza:
pont ugyanazt nem fogod erezni egyik fiu irant sem...majd lesz egy akit jobban fogsz szeretni....velem is megtortent ez
2014. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy pont ugyanezt nem fogom már érezni..csak szeretnék már végre úgy szeretni egy fiút mint őt.. nagyon. és hogy kölcsönös legyen ez az érzés.. most van egy fiú akibe azt éreztem hmm igen szerelmes vagyok. de ma elmúlt. ezek szerint nem volt valódi az érzzés.. pedig szegény fiú,nagyon szeret, szerelmes belém..és megint össze kellett egy fiú szívét törnöm,mert rájöttem ez azért van mert nem vagyok biztos magamban,és ezért teljesen el bizonytalanodom és kiábrándulok az illetőböl.. :SS
2014. nov. 26. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok, és gondolkodom a pszichológuson én is.
2014. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!