Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok a helyemben, ha parotok erre kerne?

Figyelt kérdés

A parom arra kert, hogy probaljam ki vele ujra a varazsgombat (nagyobb mertekben, mas modon). Egyszer kiprobaltam, nem jött be, nem volt jo. Elmondtam neki most is, hogy nem volt jo, nem szeretnem, akarom ujra. Ö csak mondja, hogy de, a következö jobb lesz. Talan nem akarja elfogadni es megerteni, nekem egyszer eleg volt kiprobalni, hogy megtapasztaljam milyen is. Megmondtam neki, ezutan ha nem illek az eletebe igy, akkor kirakhat.

De bennem is felmerult, ha tovabbra is erösködik - holott ö azt mondja nem eröszakoskodik es nem kell ha nem akarom, de szeretne -, akkor lepek es elhagyom.

Ti mit csinalnatok a helyemben?


2014. nov. 26. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Varázsgomba az az a fajta amitől el lehet szállni? Én örülnék ha ingyen tudna szerezni bármelyik ismerősöm
2014. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Hosszutavon nem terveznek egy olyan emberrel, akinek ilyen fontos az eleteben a drog. Akarmilyen konnyudrog. Kesobb, ha csaladot akarsz? Jo lenne egy ilyen ferfi mellett??

2. Semmikepp ne menj bele olyanba, amit nem akarsz. Se ilyen teren, se szex teren se mas teren.

3. En elutasitok mindenfele tudotmodosito szert. Szerintem semmilyen pozitiv kihatasa nincs az eletre. Jo hogy te kiprobaltad, nem tetszett. Igy mar nem vagy kivancsi. Keress inkabb egy olyan fiut, akinek te vagy a tudatmodosito szer. :D

2014. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

dobnám, ha nem lehetne megbeszélni vele hogy ne

24f

2014. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Manapság senki nem vágyik a saját elméjének kitárására miközben száll a fellegek közt?


Ráadásul ha ingyen adja duplán jól jársz

2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félned tőle, 10 évvel ezelőtt mentek jó gombák, ma már nem lehet igazán jót kapni, lehet, hogy meg sem érzed :)
2014. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg lehet vele beszelni a dolgokat, csak egy-egy dolgot nehezebben fogad el. A csalad nem tema... mert ugy fest nem lehet gyerekem.

Nekem nem volt jo elmeny a varazsgomba es a"fellegek" sem. Inkabb a pokol volt. Abbol meg nem kerek ujra.

2014. nov. 26. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Akkor szerintem el kell őt hajtani. De gombát küldhetsz nekem a jó tippért. Vagy ha rossz akkor "büntetésből" hogy menjek a pokolra.



eheheheh hahahahah eheheheh.


Na jó álmomban is tudok szállni imádok aludni

2014. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!