Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért vártok el ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vártok el ennyi mindent? Miért vártok el lehetetlent?

Figyelt kérdés

Egy átlagos nő elvárja, hogy egy pasi akivel kapcsolatba lép legyen jóképű (ehhez születni kell, aki nem született annak az alapból foreveralone?), gazdagnak kell lennie (aki gazdag családban született annak okés, de ehhez is születni kell, de ha magad akarsz gazdaggá válni akkor ahhoz idő kell és egy egész élet energiája, főleg ebben az országban) legyen kigyúrt és kockahasú (ezen lehet változtatni, de ide is kellenek születési adottságok pl. széles váll, jó testalkat stb. de ehhez is rengeteg idő és kitartás és életvitelszerű sport kell)


Miért ilyen magasak még egy átlagos lány elvárásai is?


2014. nov. 27. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

- Egy csúnya arcú lánnyal te sem jössz össze, maximum ha leadod az igényeidet, de azzal megalázod a lányt.

- Egy-két pénzéhes ribin kívül nem várják el a nők, hogy legyél gazdag, csak azt, hogy dolgozz, ne pedig a lábadat lógasd a semmibe.

- Te is megnézed a kondizó, jó alakú lányokat, az elvárás pedig nem is az, hogy ki legyél gyúrva, mint egy gyurma, csak annyi, hogy legyen sportos, jó alakod. Gondolom te sem egy tepsiseggű nőre vágysz. A jó alakú nők sem a kanapéban zabálják a chipset a tévé előtt.


Amiről te írsz, az a nőknek egy szűkebb rétege csak.


19/F

2014. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
jah egy átlag nő ezt akarja, de szerintem a férfiak többsége nem átlag nőre vágyik :)
2014. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tévedsz... a nők egy nagy önbizalommal rendelkező férfira vágynak
2014. nov. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pedig edzeni eljárhatnál, attól nem fog leszakadni a lábad, és az önbizalmat is meghozza, amiről a hármas írt.
2014. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért tény, hogy a nőknek sokkal magasabb az elvárásuk...Pedig mennyivel egyszerűbb lenne ha mindenki csak boldog akarna lenni és szeretni a másikat, de szerencsére találtam egy ilyen nőt :-)
2014. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kövér nők is mindig sportos férfival akarnak élni, pedig erre semmi alapjuk nincsen meg.
2014. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noydra ***** válasza:
100%

Szóval akkor minden férfi, kinek nője van, egy kigyúrt-jóképű-gazdag királyfi?

Micsoda fasza hely ez a Magyarország mi?

2014. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy varja el :)


Az hogy neked esetleg ezt mondjak pusztan azert van, mert le akarnak koptatni.


A hiba a te keszulekedben van. Akarhyanszor irsz ki ilyen kerdest.

2014. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is a belsőt néztem,hogy össze illünk e.Mindig nagyon különböző kinézetű pasijaim voltak.


Persze,hiába ez,jól megszívtam,mert habár nem így választottam,mégis megszívattak....

2014. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

- Jóképű: kinek mi a jóképű.. van egy alap elvárásom az alá nem adok, de egy férfi sem kezdene kapcsolatot egy neki nem tetsző hölggyel.

- Gazdag: egyáltalán nem érdekel sem az ő sem pedig a családja pénze. Az egyetlen dolog ami igen hogy legyen egy reális jövőképe, mert ha esetleg gyerekem lesz vele ne segélyekből kelljen megélnünk.

- Kockahas, kigyúrt: Nos erről csak annyit hogy a ha én foglalkozok a kinézetemmel akkor legyen rá ő is igényes. Ne legyen rajta túl sok felesleg. (Egy kis pocak jöhet de nem nagypapás sörhas..) Egyébként a kockás hashoz pont nem életvitelszerű sport kell.. Ha hiszed ha nem neked is van csak épp eltakarja a zsír.;)

2014. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!