Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamara79 kérdése:

Bele szerettem egy férfiba, aki 240km-re lakik tőlem. Családja van, és gyereke, hónapokig ígérgette, hogy felad mindent, hogy boldogok lehessünk, de amikor sarokba állítottam, akkor rájött hogy mégsem tudja feladni az életét?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt, de próbáltam elfogadni, hisz annyira szeretem, hogy inkább elengedem, és legyen boldog nélkülem, ha már velem nem tud.De ő ebbe nem akar belenyugodni. Nem változtat semmin, de nem hagy békén. Folyamatosan hívogat, írogat, már letiltottam a fb-is, de mindig megtalálja a módját, hogy keressen. De nekem ez nem jó. Mindig felzaklat, és agyalok rajta, hogy vajon miért teszi ezt velem, miért nem enged el. Vagy ha ennyire szeret, mert ezt állítja, (nem eszik azóta, nem alszik, nem bír élni nélkülem stb...), két hete nem láttuk egymást, de mégsem jön fel hozzám, akkor miért nem lép? Miért sajnáltatja inkább magát? Én mit tegyek? Én kitartó voltam 10 hónapig mutattam az utat neki, de kevés volt ezek szerint.De azt tudom, hogy szerető nem leszek tovább. A közös életünkre készültünk, de nem meri megtenni a lépést. Inkább mindig sír a telefonba. Ne vegyem fel többé a telefont neki? De közben nagyon szeretem, és ő az életem értelme. Nem tudom mi a jó megoldás...segítenétek?

2014. nov. 24. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok abban hinni, hogy mindig megtalálja a módját, hgy keressen, ha csak nem árultadel neki a címedet. De gondolom ez nem történt meg. Simán le tudod tiltani mindenhonnan, HA IGAZÁN AKAROD. Kamugép az ürge, ha akart volna, már cselekedett volna. El ne higgy neki semmit!
2014. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú ezt olvasni. Nagymamám húga egy ilyen történet végén lett öngyilkos (igaz nem rögtön hanem utána a depresszió végén)...


1.NE HIDD EL BÁRMIT IS MOND

2.NE ÜLJ FEL ANNAK HOGY EL FOGJA HAGYNI A RÉGI ÉLETÉT (mert nem fogja)

3.NE ESS DEPRESSZIÓBA! véltlenül se. neméri meg

2014. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradsz a szeretője, vagy nem állsz vele szóba többet.

Vedd tudomásul, hogy csak "arra" kellesz neki, de nem fog közös életetek lenni egymással.

Majd el felejted, csak bebeszéled magadnak, hogy ő az élteted értelme. Keress egy normális pasit helyette.

2014. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló szituban,minden szava hazugság volt,csak hitegetett végig mert tudta,hogy mennyire szeretem és ezt kihasználta.
2014. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A 10 hónap alatt szinte mindent megtudtunk egymásról, egy munkahelyen dolgoztunk, (2hete küldték őt el tőlünk), tudjuk hol lakik a másik, ő is volt nálam, és én is nála stb... Eltűnni nem tudok. Próbálok nem depresszióba esni, hisz én döntöttem úgy, hogy nem akarom ezt így tovább ilyen formában, meg persze, hogy elküldték a melóból, itt véget ért az addig megszokott rend, amit 10 hónapig éltünk. Még akkor is azt mondta, hogy elrendez otthon mindent, és jön fel hozzám, mert szeret. Azóta nem történt semmi. Nekem csak a sírás, neki meg kitudja mi.... :(
2014. nov. 24. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet 3-4 évig ez ment,aztán lépett egy olyat amit nem fogadott be a gyomrom, és lezártam.
2014. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10 hónap meg nudli ahhoz, hogy ne tudnád lezárni. 10 év után van ez, amit te irsz egy pasinál.
2014. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Ilyenek ezek a nős pasik. Mondom ezt nős pasiként, aki szintén tartott szeretőt. Mondjuk, én korrektebbül jártam el, soha nem ígértem olyat, amit nem tudtam volna betartani. De a nős pasik sajna tudják, mit kell mondani a nőnek...
2014. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudjátok bizony. :)
2014. nov. 24. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:

undorítóak az ilyen emberek, nekem is kijutott belőlük.

nem szabad elhinni, h ennyire meg annyira szeret, ha így lenne, te lennél a párja, nem más. csak simogatja az egóját, hogy látja rajtad, mennyire szereted és bármit megtennél érte, mindig ott vagy, ha akar valamit. le kell tiltani mindenhonnan, új email címet kreálni, nem felvenni a telefont, ha hív, nem válaszolni az üzenetekre.

nem lesz egyszerű és sokáig fog tartani. az én exem néha még mindig keres, pedig már 3 éve mással vagyok...


hidd el, nem ő életed értelme. sokkal jobbat és többet érdemelsz annál, minthogy valakinek egy eszköz legyél, ha ki akarja elégíteni a vágyait. erősítsd az önbizalmad és az önbecsülésedet, őt pedig felejtsd el, de csak annyira, h felismerd, ha legközelebb ezzel a típussal találkozom.


minden rendben lesz, csak erősnek kell lenned! :)

2014. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!