Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne a tvt bamulja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne a tvt bamulja?

Figyelt kérdés
Hetvegente vagyunk egyutt. De folyton a tv-t nezi. Reggel mikor felkelunk az az elso dolga. Kepes orakon at bamulni mozdulatlanul. Multkor is mondtam hogy menjunk el valamerre. Nem. O otthon akar maradni az agyban es tvzni.
2014. nov. 27. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csinos csaj vagy én szívesen csinálok alternatív programot neked! :D

A viccet félre téve.

Az én párom is ilyen...

Hmm...

Ez van.

2014. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom melózik egész héten és szereti kellemes eltölteni pihenéssel a szabad idejét erre is szükség van ,de az tény ,h hamar ellaposodhat egy kapcsolat ,h soha nem csináltok semmi rendes elfoglaltságot közösen.Szerintem el kéne vele beszélgetned higgadtan ha továbbra sem változik ez a dolog.Elmondod neki ,h téged zavar ez a dolog.
2014. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
# 1 amúgy elég kamus vagy bakker az előbb még egy csaj sem akart veled szóba állni harcsás haver ,de fake vagy...
2014. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

legalább a népbutító agymosó magyar hülyeségeket nézi?

mert akkor én nem terveznék vele hosszútávon az tuti...am van egy jó megoldás...töltsd fel a tv-t...vízzel!


mondjuk előtte kipróbálhatod azt, hogy mit reagál arra, ha "nem kapcsol be a tv"...kiveszed a távirányítóból az elemet vagy kihúzod a tv-t...ha idegrohamot kap akkor súlyos függő...

2014. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3-as neked mit csinál a Marok Marcsa egész nap? :D na neki tv-zik... .D
2014. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hetfotol pentekig mint en. Hetkoznap is a tvt nezi. Nem magyar csatornakat. Zene tvt. Allatosat. Sport tv. Meg mindenfele ertelmet adot. A lenyeg hogy menjen a tv... volt hogy elment valahova es bekapcsolta nekem hogy ne unatkozzak. Kozben tudta hogy en nem szeretek tvzni.
2014. nov. 27. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
megszokás...ahhoz, hogy "átneveld" idő kell...de nem biztos, hogy megéri...mert ezzel megváltoztatod őt...lehet inkább más-más párt kellene választanotok...persze azért megbeszélni meglehetne az alternatívákat...ha veled van akkor ne tv-zzen...vagy csak mértékkel...tehát mind2-en kompromisszumot köttök...
2014. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi van harcsás viking,most már meg van csajod:)
2014. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!