Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar, ha elmentek a pasitokkal egy szórakozóhelyre és mellettetek bámulja a többi nőt?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyok a párommal, de még együtt pl diszkóba sosem voltunk. Őszintén szólva nem is szivesen mennék vele, mert volt már rá példa, hogy áruházban az orrom előtt flörtölt más nővel, meg strandon is inkabb a többi nőt bámulta, minthogy velem foglalkozzon. A szilveszteri programunkon gondolkoztam es eszembe jutott, hogy menjünk diszkóba, de annyira már ismerem, hogy ott is csak megbántana. Ott az egyiknek jobban kint lesz a csöcse, mint a másiknak és én nem vagyok arra kiváncsi, hogy azt bámulja hogy riszálják magukat. Hogy álltok az ilyen dolgokkal? főleg azok, akiknek a pasija hajlamos pofátlan lenni. Nekem nincs kedvem riba.ncnak öltözni, ha elmegyünk valahova. Viszont azt se akarom, hogy otthon üljünk. Nem magam miatt, mert engem sose hatott meg a szilveszterezes. Miatta gondoltam csak, hogy menjünk valahova. Vagy tudtok valami mást ami nekem esetleg még nem jutott eszembe?
2014. nov. 4. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg a csajt, és mondd el a véleményed róla.

Meglepődik, ha megszólalsz mellette, hogy "Ne szopd be, ez push-up". :D

Vagy: "Helyedben én levarrnám. Sssimán."

Ha megkérdezi hogy zavar-e, megmondod, hogy egészen konkrétan igen.

2014. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amit az első mond, az poén, ilyen poénokkal elveheted a dolog élét, csak ne gúnyosan mond, hanem mint a haverja akivel együtt sasoljátok a csajokat.


Egyébként lássuk be hogy elég vicces hogy nem akarsz vele otthon ülni, mert tudod hogy szereti a discóban bámulni a csajokat, de elvárod hogy ne bámulja őket...


Kisfiam, most elmegyünk a vidámparkba, de NEM ÜLÜNK FEL SEMMIRE... MUHAHA

2014. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy en nem tudnám így kezelni a dolgot. Fél percen belül felhúznám magam mondanám neki, hogy hát akkor szevasssz, elmentem haza. Es otthagynám a francba. Magától sose venné észre, ha paraszt. Máskor se szokta, szerintem akkorse, ha celozgatnék, hogy bunkó
2014. nov. 4. 07:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik hűtlenek.

Ha melletted másokat bámul és melletted másokkal flörtöl akkor TÉGED NEM TISZTEL és ha melletted ilyeneket meg enged magának AKKOR MIT TESZ A HÁTAD MÖGÖTT?

Anno 2éve nekem is volt pasim hasonlóakat tett és amikor nem voltunk együtt utána nyomoztam és lebukott hogy amikor nem velem volt más nővel randizott!!! Más nővel smárolt egy bolt elött. Oda mentem és pofán vágtam a pasit és elmondtam a csajnak hogy tudta-e hogy én létezem neki és ha igen mért smárolt vele mért törödött vele ha pedig nem akkor vegye tudomásul ő hűtlen típus erre számítson.

Azóta nehezen bízok meg a pasikban.

2014. nov. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát én nem az alkesz semmirekellő haverjai közül vagyok egy, hanem a barátnője. Es szerintem elvárhatom, hogy viselkedjen ugy, hogy ne bántson meg.
2014. nov. 4. 07:25
 6/15 anonim ***** válasza:

hat ez kicsit azert gaz. marmint ha van egy nagyon szep, feltuno lany, akaratlanul is minden pasi utanafordul, de hogy elotted flortol mas nokkel, az tobb, mint pofatlansag. meg ha nagyon bamul masokat, az is. foleg ha tudja, hogy ez teged ennyire bant, igazan visszafoghatna magat. nem biztos, hogy bevalik, de kiprobalhatod, hogy te is jol megbamulsz mas ferfiakat, esetleg meg is jegyzed, hogy ez vagy az milyen jol nez ki. hatha leeseik neki, hogy o is ezt csinalja es ez milyen rossz erzes.


amugy diszkoba menni szilveszterkor amugyis hulyseg. tele van retardalttal, akik ilyenkor kiszabadulnak otthonrol es amugyse lehet semmit csinalni. ha nagyon nem akartok otthon lenni, menjetek el kettesben par napra valahova, pl wellnesezni vagy ha tudtok sielni, akkor azt. vagy rendezz hazibulit es csak fiukat, csunya lanyokat hivj meg;)

2014. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Több napos programra most nincs keretünk sajna, de a hazibuli fiukkal, meg csúnya csajokkal, jóóó :-D
2014. nov. 4. 07:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha "alkesz semmirekellő haverjai" vannak, akkor mit vársz töle. Tudod, az embert a barátairól lehet megismerni.

emellett, ha feltünöen nézeget másik nöket (mert hogy megnézi, az még nem lenne baj, ha diszkréten teszi), szintén semmi pozitivat nem mond róla.


Ha ennyire értéktelen alak, akkor minek vagy vele?

2014. nov. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neha pontosan en is ertektelen trógernek tartom. Az igazsag az, hogy mióta együtt vagyunk, szép lassan lejjebb adott a nyomorék haverjaiból, es már csak néha iszik itthon 1-2 sört esténként. Most úgymond én befolyásolom egy normálisabb életvitel felé. Eddig azok a lecsúszott majmok húzták le az életét a piálással. Neha szoktam félni, hogy a trógerség lesz az ő igazi arca, és csak ideig óráig lesz mellettem normalis ember. Bizakodok benne, hogy jo lesz minden, ezért vagyok vele. Meg persze mert a szivemhez nőtt
2014. nov. 4. 07:48
 10/15 anonim ***** válasza:
Tipikus női "álomvilág". Van egy "rosszfiú", na de majd éééén megváltoztatom...hááát perszeeee.... :d
2014. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!