Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom tulsagosan bamulja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom tulsagosan bamulja a noket, miert pont elottem?

Figyelt kérdés
Elmentunk bevasarolni es mindenfele csinos not nagyon megnezett. Mikor kijottunk meg a kocsibol atnezety elottem hogy a bejaratnal allo not is stitolje. Engem nem zavar ha megnezi oket mikor nem vagyunk egyutt. De ez igy egy kicsit sok es megalazo erzes nekem.
2014. nov. 26. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Legyél te is csinos és akkor téged (is) fog nézni.
2014. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért bámulja őket előtted, mert leszar téged. Következő kérdés?
2014. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEme lehet, hogy csak téged akar féltékernnyé tenni, és ezért csinálja? Mert ha ezen bosszankodnál neki, akkor érezné hogy féltékeny vagy,azaz jó pasinak tartod őt és nem akarod elveszíteni, azaz nem engeded őt át más nőnek. Ez a hiúságukat legyezgeti. Lehet csak erről van szó, de nyugodtan beszélj vele erről. Hogy ha ez a célja, akkor ezt máshogy érje el, mert ez így neked megalázó.
2014. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy még mindig vele, miért nézd el ezt neki?
2014. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy rossz no. Szoval nem is lenne arra oka hogy igy nezzen meg masokat.
2014. nov. 26. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert kb olyan bunkó, mint jaguar_warrior.
2014. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért vizslatod, hogy mit bámul? Veled van, nem? Ha b*zi lenne, akkor az lenne a bajod.
2014. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Ha eppen ugyanarra nezzunk egy bevasarlokozpontban es felbukkannak jo nok en forditsam el a fejemet?? Es egyenkent sokszor szinte ereztem hogy bamulja oket mert a fejevel arra fordul es a testevel is!!!
2014. nov. 26. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd ki, az ilyen pasik sosem javulnak meg :( Tapasztalat. Ő bámulhatta, én nem nézhettem rá egyetlen egy pasira sem!
2014. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!