Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez? Csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátommal és napok óta nem szólt hozzám, nem írt, semmi. 3 nap múlva küldött egy sírós fejet. Másnap elmentem a munkatársaimmal forraltborozni, egy képet fel is tettünk facebookra. Hazaértem, és azt láttam, hogy a barátom szintén ott volt. Erre felhúztam magam és ráírtam, hogy mi van. Azt írta, hogy azért mentek el a haverjával, mert látta, hogy én is ott vagyok, de mire odaért, már nem voltam ott. Erre én mondtam, hogy felhívhatott volna akkor, mire azt válaszolta, hogy ő nem fog engem, besokalt, inkább szenved egyedül és lexarja, hogy hiányzok neki. Utána én próbáltam volna békülni, mondtam hogy hiányzik, rossz nélküle, sajnálom a veszekedést és ha megbántottam, nem akartam stb, mire ő olyan szinten beletaposott a lelkembe... Elmondott mindennek, hogy neki így elege van, úgy elege van, nekem nincs lelkem, nagyon megalázott. Innentől úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok vele. De csak nem hagy békén, írogat, hogy "biztos van már valakid, azért nem írsz" meg hogy "nekem se könnyű", és küldözgeti a szomorú fejeket...


Most akkor mi a francot akar?? Szórakozik velem vagy mi? Holnap megyek át a cuccaimért, hogy viselkedjek? Még szeretem, mert ő volt az első nekem és több évig együtt voltunk, ragaszkodok hozzá, de ezt nem fogom megbocsájtani neki pár szomorú-fejtől...


2014. nov. 27. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak bűntudatot akar kelteni benned, azt akarja éreztetni, hogy csak te vagy a hibás. Maradj nyugodt, amikor átmész a cuccaidért, és majd írd meg, hogy hogyan reagált. Én kidobnám a helyedben, mert nagyon gyerekesen viselkedik.
2014. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!