Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Most akkor csak szórakozik velem vagy én reagálom túl? Esetleg minden pasinál ez a normális?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy egy hete összejöttem egy sráccal,minden nap keres neten dumálunk stb.tegnap taliztunk este nálam aludt,reggel csókkal ébresztett,majd összebujva tvztünk.hazament mert dolgunk volt,ugy volt délután 5-6fele talizunk erre 6kor közölte h ne haragudjak de ma mégse jön össze.eredetileg este mentem volna vele meg haverjaival buliba de lemondtam mert tanulnom kell...azt mondja hogy többet akar puszta sexnél...meg tegnap ilyeneket mondott hogy "megőrül értem" meg hogy "mit tettem vele mert ennyire még senkihez se vonzodott"mindezt bárgyu xles vigyorral...az utcán is nonstop ölelget csókolgatott...és különben is ő nem érti miért gondolom h csak sexet akar,mikor nem is csak sok a dolga gondja csak nem mondja...szerintetek?(sokat csalódtam nehezn hiszek pasiknak)
2014. aug. 30. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez idővel ki fog derülni, most lehet tényleg sok dolga van, de lehet csak szexet akart, egy hét kevés idő hogy kiismerd. Most nem előtte ismerted ki, hanem most szex után ismered ki.
2014. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem feküdtünk le...csak csók volt tipi tapi egy kis extrával de semmi több és meg se probált megfektetni mondván ráér majd ha én is akarom...
2014. aug. 30. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
ez egy friss kapcsolatnál a kezdeti stádium.Mindenkinek megvolt a maga élete singliként, most pedig össze kell kovácsolni a két életet, a mindennapokat.Ez sztem 1 hónap nem több.Ha utánna is sok a dolga akkor karierista és nem a közös cél lessz a fontos hanem az övé.Elmondom honan tudod kideríteni hogy tényleg lélekben is fontos vagy neki de ezt pvt-ben írom.
2014. aug. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm elgondolkodtató
2014. aug. 31. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!