Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom betegesen féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom betegesen féltékeny, mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Ok nélkül kicsapja a balhét mindig azt mondja,hogy na megint a bikádnál voltál?

Az utcán ha fiúra ránézek egy pillanatra azonnal berág.


2014. nov. 27. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tűrném el hosszú távon, ez nem élet. Szakítanék, ha nem tud felnőni.
2014. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen volt, de anya kitartott mellette. Most váltak el. :/
2014. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kommunikáció. Beszélj vele, hogy téged ez zavar, változtasson. Próbáld meg erről leszoktatni, de ha nem megy, sajnos nem érdemes megvárni, hogy rosszabb legyen a helyzet.
2014. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy szakítani nem olyan egyszerű vele.Nem tudom hova menjek vagy hova meneküljek el:/

Beszélni nem lehet erről vel,már próbáltam.

2014. nov. 27. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le, hogy félsz is tőle. Valahogy pedig véget kell ennek vetned.
2014. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A saját érdekedbe mimnél előbb menj el, ha tényleg félsz tőle és nem lehet vele beszélni,ne várd meg még rosszabb lesz, az iylen kapcsolatot minél hamarabb be kell fejezni, még ha nem is könnyű.
2014. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megbeszélni, hagyd ott minél hamarabb. Ez egy beteg, frusztrált, agyhalott senki. Jobban teszed ha sietsz a dologgal, mielőtt tettlegességig fajulna a dolog. Túl sok ilyen történetet hallottam, túl sok ilyesmiben volt részem ismerettségi körből és még családi körben is.. Általában így kezdődik, aztán jön a pofon és ha azt is eltűröd, majd szépen lassan jön a többi egymás után. Hagyd ott és lépj tovább amíg megteheted és vissza se nézz. Biztos lesz aki majd azt írja neked, hogy de PRÓóóóBÁLD megbeszélni... Aki ilyet mond, beleverném a földbe legszívesebben. 100%-ban eredménytelen volt a "megbeszélés", mindegy kitől hallottam, vagy ahol én is érintett voltam családi körből. Mindenki kivétel nélkül aki ilyet mond egy nőnek, az általában durvulni is lazán képes. Most őszintén, ez kell neked? Ha segítség kell, szólj a szüleidnek, testvérednek (már ha van). Testépítek jó ideje, de soha az életben nem fordul még elő, hogy így beszéljek egy nővel, se az hogy kezet emeljek rá. Ha egy férfi úgy érzi, hogy a nő megcsalja, vagy már nem szereti annyira mint rég, akkor OTTHAGYJA, nem pedig pocskondiázza, mint egy nő... Szánalmas. Az összes ilyen srác,férfi beteg, aki ilyesmit csinál és az ilyenektől jobb gyorsan megszabadulni. Tényleg ne is rágd magad ezen, van elég normális srác...
2014. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ott lehet hagyni. Ne várd meg, amíg agresszív lesz és pl megüt, vagy egyből megver. Mert igen, ez is benne van a pakliban.
2014. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!