Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gravírozott medál karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gravírozott medál karácsonyra?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek a párkapcsolatunk kezdeti dátumával
2014. nov. 27. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyoon jó, biztosan örülni fog neki :)
2014. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én szoktam otthon hobbiként gravírozni tavaly nyáron kezdtem, és én a barátnőmnek tavaly karácsonyra egy bögrét adtam pár apróság mellé amibe belegravíroztam egy nagy szívet és először az én nevem gravíroztam bele felülre hogy tudja hogy tőlem kapta de csak simán a keresztnevem csiszoltam bele mert utólag ugrott be az ötlet amikor már megvolt a szív alak és csak így fért ki, alá a dátum év, hónap, nap és az alá a barátnőm neve.

Meg persze mellékeltem neki tea különlegességeket tartalmazó kis dobozkát amit több ember segítségével raktam neki össze, tehát nem mindennapi teákat raktam bele, és mellé adtam neki egy fürdőköntöst amibe bele volt hímezve a neve, mivel akkoriban egyre gyakrabban aludt nálam spontán és mivel semmi cucca nem volt itt így azt adtam neki hogy ha nálunk lesz és itt aludna legyen neki itt is egy, ha esetleg fázna az éjszaka és kevés lenne neki a nagy pólóm :D

2014. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!