Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk*Nagyon beképzelt csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk*Nagyon beképzelt csaj vagyok, de aranyos is tudok lenni. Ez gond lenne?

Figyelt kérdés
Akarnátok így is,hogy imádom magam?
2014. nov. 28. 17:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek van esze,elkerül téged!
2014. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem egy önbizalom hiányos, 0 IQ-jú majom lehetsz aki élőbe nem tud érvényesülni ezért itt neten próbálsz pár bókot szerezni hogy enyhítsd a kisebbségi komplexusod és kompenzáld hogy egy nagy nulla vagy. Hidd el ha én "találnálak meg" meg d..nálak és ki dobnálak a ...ba aztán mondhatod hogy "Hú de jó csaj vagyok én" te olcsó sz..jha. Az igazi nő nem nálad kezdődik fel világosítanálak csillagom. A te kategóriád az akire úgy néz 10/9 ember mint egy darab sz.rra. Na ennyit max értél h ezt le írjam most meg lépek a barátnőmhöz aki egy olyan értékes lány hogy tisztelik és szeretik ellenben veled :)
2014. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nem kellenél köszi
2014. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha engem nem nézel le közben felőlem lehetsz önimádó xD
márc. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!